Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Srácok, nálatok mi számít...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, nálatok mi számít megcsalásnak?

Figyelt kérdés
Ha kapcsolatban vagytok mi az ami kiveri nálatok a biztosítékot,és szakítotok a barátnőtökkel?(ha lehet kort is írjatok)

2013. jún. 24. 21:40
 1/6 anonim ***** válasza:
már az is, ha engedi, hogy tapizzák
2013. jún. 24. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

nem mondom szépen.


ha félre kefél.. 100% szakító ok.

20 vagyok.

2013. jún. 24. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy régimódi vagyok de nálam egy csók már megcsalásnak számít. Ez van.

Bár eddig még nem volt rá példa, hogy megcsalt volna egy barátnőm is, de nem is adtam rá okot. Ha meg mégis megtette, arról meg inkább jobb, hogy nem tudok mert az önbecsülésemnek nem igazán tenne jót:D

2013. jún. 24. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
SZEX. Na meg ha érzelmileg kötődik egy másik fiúhoz. A többi innentől kezdve szerintem nem megcsalás. Vagy legalábbis abba a kategóriába tartozik ami "megbeszélhető". De ez emberfüggű, szóval ez csak egy vélemény :D
2013. jún. 24. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem a csók, szájrapuszi is megcsalásnak számít, meg kb minden, amit én sem csinálok más lányokkal, mert tudom, hogy fordítva sz*rul esne. Az ilyen érzelmi hülyeségek nem érdekelnek, csak a testiek.
2013. jún. 25. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem a tapizás is annak számít már. Miért engedi másnak, vagy ő miért tapizik, ha ott a párja akivel bármikor megcsinálhatja? Talán nem elég neki valami, akkor meg beszéljék meg vagy javítsanak a dolgokon, nem kell rögtön máshoz futni.


16L

2013. jún. 25. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!