Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párom van, de egy buli alkalmá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom van, de egy buli alkalmával elcsattant egy nyelves csók egy lánnyal. Lány vagyok én is. Ez nálatok pasik, már megcsalásnak számít?

Figyelt kérdés
2013. jan. 31. 20:25
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
52%
Nálam nem
2013. jan. 31. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
52%
Nálam tuti nem :)
2013. jan. 31. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
81%
nem
2013. jan. 31. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
74%
Én kidobnám a csajt,mint macskát sz@rni.
2013. jan. 31. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Nem tudom h mit tennék ha a barátnőm ezzel állítana haza, de tuti hogy ilyenért nem fogok szakítani.
2013. jan. 31. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
66%
Tőlem azt csinál egy másik lánnyal, amit akar, persze csak ha nem élvezi jobban, mint velem. :D
2013. jan. 31. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Én is ugyanezt csináltam. Az akkori barátom nagyon kiakadt rajta. Akkor én is körbekérdeztem pár embert... teljesen fiúfüggő; valakit zavar, valakit nem.

Szerintem valahogy hozd fel a témát a barátod előtt, hogy mi a véleménye az ilyen esetekről, és a reakciójából kiderül, mit mondana, ha elmondanád neki a csókot.

2013. jan. 31. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Ha a párod testi vonzalom miatt van veled akkor nem fogja zavarni, mert nem pasival voltál. Lásd féltékenység. Ha nőre nem féltékeny akkor férfira se kellene. Hogyha tényleg szerelemből van veled a párod vagy mindkét esetben zavarja avagy mindkét esetben megbocsájt.
2013. jan. 31. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Én dobnám a csajt.
2013. jan. 31. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:
Nem az... Főleg hogy bulin, hülye volt lehet kicsit piás. Büntesd meg, ha megbánja bocsánatot kér akkor ne zavarjon. Ha többször eljátsza akkor dobd.
2013. jan. 31. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!