Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Megérettem, ha úgy vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megérettem, ha úgy vagyok vele, hogy a külső mindegy?

Figyelt kérdés

Jó persze az kell h minimálisan tetszen de lényegében a külső ennyin kívül nem érdekel.

22/F



2013. jún. 25. 03:27
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
95%
Ha ló nincs, a sza/má/r is jó.
2013. jún. 25. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha jól néz ki 1 pizza,az neked elég?
2013. jún. 25. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
igény!?
2013. jún. 25. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
47%
Aki túl tud lépni a külsőségeken, az szerintem mindenképp szellemileg érettebb, mint aki nem. Ettől még mondjuk lehetsz hülye, de ha képes vagy valakihez a személyisége miatt vonzódni, akkor már kevésbé vagy primitív mint azok, akik a külső miatt vonzódnak valakihez.
2013. jún. 25. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne valaki primitív, ha a külső miatt vonzódik valakihez? Az elsődleges dolog, amit meglátunk a másikon az az, hogy hogyan néz ki. Ez alapján lesz első benyomásra szimpatikus a másik. Utána persze, ha nem passzol belsőre, akkor aztán nézhet ki akárhogy, de szerintem egy minimális szinten fontos, hogy külsőre is tetsszen az illető. Én nem tudnék együtt lenni egy olyan emberrel, aki egyáltalán nem mozgat meg a kinézetével. Töltsön el jó érzéssel, ha ránézek a másikra és ne csak, akkor amikor beszélgetek vele vagy a belső tulajdonságai miatt. Ettől még nem tartom magam primitívnek vagy éretlennek. Szerintem mind a két szempont ugyanolyan fontos. Idővel maximum az elvárasait adja alább az ember, de mindenkinél van egy határ aminél lejjebb nem megy.
2013. jún. 25. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
21%

"Ettől még nem tartom magam primitívnek"


Senki nem tartja magát primitívnek. Érdekes, mert egy csomó rossz tulajdonságukat hajlamosak az emberek elismerni, viszont annak a lehetőségét, hogy ők netán buták lennének, élből elutasítják.


Ha külső alapján elkezdesz vonzódni valakihez, azzal az a baj, hogy utána már pont elég lesz neked, ha belsőre mondjuk 50-60%-ban passzoltok. Aztán ha elmúlik a vonzalom, rájössz majd, hogy tökre nem illetek össze a másikkal.


"Ez alapján lesz első benyomásra szimpatikus a másik."


Első benyomásra külső alapján megítélni, hogy szimpatikus-e valaki vagy sem, ez pont hogy primitívségre vall. Vagy pedig én vagyok a defektes, hogy nem tudok senkit szimpatikusnak találni úgy, hogy az égvilágon semmit nem tudok róluk, csak azt látom, ahogyan kinéznek. Nem tudok úgy vonzódni valakihez, hogy nem ismerem, akit nem ismerek az számomra teljesen semleges, nézzen ki akárhogy.


"Én nem tudnék együtt lenni egy olyan emberrel, aki egyáltalán nem mozgat meg a kinézetével."


Én úgy gondolom, ha valakit igazán szeretnél, akkor az az ember nem a kinézetével, hanem a puszta létezésével is meg tudna mozgatni. Persze ha valaki minden ötödik emberbe képes lenne "beleszeretni", annak gondolom nem nagy dolog, hogy létezik egy olyan ember akit szeret, így ez neki semmiség, ha ő nem lenne, hát lenne valaki más. Mivel lelki kapcsolat épp hogy csak van a felek között, ezért legalább nézzen már ki jól a másik, még a végén nem értenék, minek vannak egyáltalán együtt.


"mindenkinél van egy határ aminél lejjebb nem megy"


Mondjuk ez a határ lehetne az igénytelenség. De amikor valaki teljesen átlagosan kinéző egyénekre mondja, hogy nem az esete, nem jönne vele össze, "nem mozgatja meg", arra nem tudok mást mondani, minthogy primitív és felszínes az illető, mert nem az embert nézi a másikban, hanem azt, hogy milyen a kültakaró.

2013. jún. 25. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Amúgy van olyan, akinek a személyisége tetszik leginkabb. Jó persze nem 100%ban, mert nem mindenben értek vele egyet.

Amúgy a külső nem nagy valami.

2013. jún. 25. 06:42
 8/16 anonim ***** válasza:

Vannak határok, ami mindenkinél más. Vannak külső és belső tulajdonságok, amik még beleférnek, hogy toleráljuk őket, és vannak, amik nem.

Pl. van valaki, aki másnak csodálatos, nekem pedig nem elég ápolt, nekem nem kellene.

2013. jún. 25. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Ha a lány személyisége megfog, akkor úgyis szépnek fogod látni. Hülye példa, de külföldiek számára a székelykáposzta undorítóan néz ki, mi viszont ebbe bele se gondolunk, mert tudjuk, h finom.
2013. jún. 25. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Van egy ismerősöm, pasim haverja, aki plázacicát álmodott meg magának. Folyton hajtotta a "jó nőket". Simán kiröhögtem. Szerinte a pasim is egy hülye, hogy velem van, mert nem vagyok 45 kg, hanem 60. Néha úgy az arcába tolnám, hogy "nézz már a tükörbe szerencsétlen! Soha nem lesz barátnőd, mert olyat akarsz, akinek Te nem kellesz!"

Ezzel annyit akarok csak írni, hogy mindenki igazítsa az igényeit a saját szintjéhez!!!!

2013. jún. 25. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!