Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A kevésbé szép lányoknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kevésbé szép lányoknak miért olyan nagy az igényük?

Figyelt kérdés

Azt vettem észre, hogy egy csúnyább csaj jobban válogat a pasik között, mint egy szép.

Nekem van ilyen ismerősöm, és sok fiúval nem hozta össze a randit mert nem jöttek be neki.

Egyébként elég jó barátok vagyunk, de azt mégsem tudom eldönteni h szépnek tartja-e magát, vagy sem. Mindenesetre picit nagyra van magával, és elvárja hogy csak a pasi rajongja őt körbe. Én mondtam neki, hogy neki is kell tennie ezért stb de nem érti.

Amúgy úgy barátként jóban vagyunk eléggé, csak nem tudom miért utasít el mindenkit, pedigg mondta h talizott már pár fiúval.



2013. jún. 24. 12:10
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Kinek mi a csúnya...Van aki szépnek érzi magát,és úgy válogat is,más meg nem is foglalkozik vele,csaka belsőre hajt.
2013. jún. 24. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Nincs olyan, aki csak a belsőre hajt.
2013. jún. 24. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

Talán mert nem felszínesek, és más értékek alapján válogatnak, mint a külső.

Amúgy fordítva ülsz a lovon: egy nő jogosan várja el, hogy egy pasi meghódítsa, és a hódítás UTÁN nagyon is sokat tud adni. De előtte miért tenne bármit is, ha egyáltalán nem akar semmit egy olyan pasitól, aki a kisujját sem képes mozdítani érte?

2013. jún. 24. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
65%
Jaja előbb FIZED MEG a beugrót. (Vacsikázás, mozizgatás, mindent te fizetsz, még örülhetsz ha megúszod az összeset 20 ropi alatt)
2013. jún. 24. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

de nem érted?

Ő neki csomó pasi nem kellett mert mondja h ez sem jött be neki az sem stb, akkor csak az a gond h túl válogatós. Csak én nem akarom megbántani azzal h elmondom neki az igazat, mert jó barátom.

2013. jún. 24. 12:17
 6/19 anonim ***** válasza:
Est a belsos szoveget csak a rondak mondjak. Igen is fontos a kulso, ugyan annyira mint a belso. Kulonben is miert is jarjunk olyannal.aki nem tetszik? Nem is ertem
2013. jún. 24. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Te nem erted h mi a francert jojjon ossze olyannal akivel nem akar? Nem hiszem h olyan idos raer meg. Eloszor mindenki nagy elvarasokkal.kezdi aztan mire 30 lesz szepen leadja oket.
2013. jún. 24. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

jó de annyira akar kapcsolatot, annyira vágyik rá stb, de mégsem jó neki senki. Én szeretnék neki segíteni stb, de úgy nem h ezért a mi barátságunk tönkre menjen.

Amúgy 20 éves, és hidd el h nem fog olyan pasit találni amilyet szeretne, pláne nem úgy h elég maradi gondolkodású is pl szexualitás terén is, és sok másban is.

2013. jún. 24. 12:26
 9/19 anonim ***** válasza:

Véleményem szerint teljesen igazad van,az egész pszihológia megpróbálom elmagyarázni.

Véleményem szerint ambició,büszkeség,elvárás stb. terén minden 15-25ig-es csajnak hasonló mértékű vágyai vannak.Tehát pl. a vízilónak is az kell mint ami a topmodellnek,mert lelki és mentális fejlettségüket tekintve hasonlók.

Aki hátrányos külsejű,(vagy annak érzi magát) az két dolgot tehet.

a,Megfojtja a büszkeségét-ez a ritkább, és választ egy szintén kevésbé előnyös megjelenésű csávót, bsznak párszor h mégse legyenek szüzek aztán vagy egymásba szeretnek vagy nem,de mégis van valami ami kapcsolatszerű és kiemel a szinglik általam is lenézett világából.(azt ugye nem kell elemeznem h ezeknek ha nincs 17évesen "barátjuk" akkor nem érzik maguk nőnenk és mélydepresszió egyből.Szóval a hierarchia alja a szingli meg a szűz)

b,Ez a gyakoribb- Nem veszek tudomást a testi hiányosságaimról,(illetve nem a lófszt nem de nem társasága vagy közösségbe,az éjszakai kispárnán sírást meg senki sem látja ugye...) és felveszem azt az attitűdkészletet amit az általam is csinosnak tartott lányok,és úgy járok mint ők,úgy öltözködök mint ők és igen úgy is keresek partnert mint ők.

És nekiáll válogatni,ezzel leplezvén azt h nem tartja magát csúnyának mert nem vágyik arra h egy csúnyább fiú őt szeresse.Közben meg ezek a legszeretetebbéhesek,ezek azok akik egy házasságot belelátnak abba ha rájuk mosolyogsz.A fszodat leszpná ha rajta múlna de ugye úgy érzi nem rajta múlik mert a szép lányoknak sem tetszik az adott srác,akkor engem is hagyjon békén.


Ennyi a rondák pszihológiája.Attitűdökben tökéletesen alkalmazkodni a szépekhez.A saját szépsége utáni vágyakozást transzformálja át tudat alatt vagy fölött olyan elvárásokká h neki csak külsőre jó faszija lehet.És ha 100ból vagy 1000ből egyszer bejön akkor ottvan bmeg tessék megmutattam, atöbbi 999alkalommal meg meg megy a magányos depizés.

2013. jún. 24. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
94%

Nem igaz teljesen sztem. Akkor a kisse csunyacska parok h talaljak.meg egymast? Es ugyan ez megy a fiuknal is. Mindegyik.bunrondatol hallom h kibeszelik a lanyokat. Csunyakat mondanak rajuk pedik ok a "sulycsoportjuk". Es mennek a szep.lanyok utan akik kikosarazzak oket. Aztan jonnek ide nyavajogni h 25 evesen szuzek es a nok.mind kvak meg penzehesek

meg felszinesek na most akkor h is van ez?

2013. jún. 24. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!