Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk, hogyan szerettetitek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, hogyan szerettetitek meg magatokat egy lánnyal aki tetszik nektek/szeretitek?

Figyelt kérdés
Van egy lány akit nagyon szeretek soakt vagyunk együtt, Kiállok érte sok mindenben,azt mondja cuki is vagyok meg olyna jó hogy törődök vele,de én többet szeretnék barátságnál, azt mondja fél a csalódástól magyarul nem szeret annyira mint amennyire mondja, hogyan szerettessem meg vele magam,hogyan győzzem meg arról hogy ő kell nekem?

2013. jún. 25. 09:43
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Valószínűleg ő csak barátként tekint rád. Esetleg megpróbálhatnád féltékennyé tenni, hátha az felnyitná a szemét.
2013. jún. 25. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Nézz ki jobban!
2013. jún. 25. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
:DD köszi, azért nem vagyok vészes szerintem, meg tetszem is neki a barátnői szerint :D
2013. jún. 25. 09:52
 4/15 anonim ***** válasza:
Csókold meg.
2013. jún. 25. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Ha annyira tetszenél neki, nem kerülnél barátzónába.
2013. jún. 25. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Rámenős kell legyél. Érződjön rajtad, hogy te irányitasz, hanem csak egy csicska maradsz a szemébe akit nem vesz férfi számba. Mondd meg neki nyiltan, hogy neked tetszik és te többet akarsz, ha meg nem akarja akkor mehet máshoz barátzónázni.
2013. jún. 25. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Féltékennyé tenni? Ugyan már...nem sok értelme van. Inkább amikor beszélgettek akkor beszélgessetek sokat a szerelemről. Nem csalódásról vagy ilyesmiről, hanem inkább magáról az érzésről. Kérdezgesd hogy neki mi a fontos egy kapcsolatban, meg minden ilyesmi dologról és próbálj meg vele közös dolgokat találni. Szépen lassan, de tényleg lassan próbáld meg magadra irányítani a figyelmét. Ehhez aprócska játékokat is be lehet veti. Sok ilyen van.
2013. jún. 25. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :) sokat segítettetek :)
2013. jún. 25. 10:28
 9/15 anonim ***** válasza:

Én legutóbb azt csináltam, hogy mindig egy kicsivel többet foglalkoztam vele, mint ő velem.

Írtam levelet és ha válaszolt, akkor válaszoltam. Ha nem válaszolt, akkor 3-4 nap múlva írtam. Aztán ugyanezt SMS-sel...

Amikor már nem találkoztunk egy ideje, akkor felhívtam. Majd szép lassan egyre gyakrabban hívtam és ő is elkezdett felhívogatni.

Elhívtam koncertre, nem jött. Elhívtam másik koncertre, majd harmadikra. Végül eljött, mert ráért és érdekelte az a zene.

Nagyon sokat beszélgettük és nyitottak voltunk. Gyakorlatilag csak annyi kellett, hogy megismerjen.

2013. jún. 25. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Tényleg csókold meg. :)
2013. jún. 25. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!