Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom előtt, akivel már 4...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom előtt, akivel már 4 éve együtt vagyok, nem feküdtem le senkivel. Most van egy srác a baráti körömben, aki nagyon tetszik, és lefeküdnék vele. Hogy győzzem le ezt az érzést?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem a barátom, de iszonyúan hajt a kíváncsiság, hogy milyen lenne mással, főleg azzal a bizonyos sráccal... Alig tudom elfojtani ezt magamban, főleg, hogy úgy érzem, a srácnak is tetszem. Nagyon utálom magam emiatt, mit csináljak?
2013. jún. 24. 11:14
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
77%
Háhá, pacsizz én is ugyanilyen helyzetben vagyok. Magamnak is nehéz bevallani hogy borzasztóan megszexelnék egy srácot, de mindig tartok a "másnapos érzéstől". Felajánlotta hogy csináljuk titokban, de én magam miatt nem mennék bele, nem a barátom miatt. Tudom hogy cefetül érezném magam és nem lennék képes folytatni a kapcsolatom :) Ahhoz meg túl jó hogy csak úgy eldobjam Szóval hasznos dolgot nem adtam de nyújtom az együttérzésem. :D Szerintem nem éri meg eldobni a kapcsolatot ilyen miatt :)
2013. jún. 24. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Kedves első válaszoló, sajnálom, hogy te is ebben a helyzetben vagy. Én is pont azt érzem, hogy emiatt nem érné meg eldobni mindent... de közben meg tényleg majd' megveszek, hogy megtehessem.
2013. jún. 24. 11:20
 3/16 anonim ***** válasza:
42%

Látszik,hogy nagyon szereted a mostanit...

Én is le feküdnék veled lehet...De mivel hajlamos vagy megcsalni a pasidat,kb csak ennyit ,járni nem.

2013. jún. 24. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
69%
Lányok, el vagyok keseredve h ezt kell olvasnom. Én férfiként arra vágyok (nem szűzként) h ismét egy szerető barátnőre leljek, ti meg ilyen gondolatokkal éltek. Mi lesz így?
2013. jún. 24. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
53%
Ajánlom Plazmától a Baszni tudsz című számot.
2013. jún. 24. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
48%
Utolsó, azért vannak ilyen gondolatai, mert csak egy pasi volt eddig az eletében. Én is igy voltam, az első barátommal. Végig ott volt a gondolat, hogy milyen lenne mással. Aztán rájöttem, hogy azért volt bennem ez a vágy, mert a barátom nem volt elég jó. Még mindig nem voltam mással, de tudom, ha a barátom elég jó lett volna az ágyban, nem járt volna ezen a fejem.
2013. jún. 24. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
88%

a) dugtatok, húú, ahh, vááá, , tyűű, bumm. Ribizliként nézel majd a tükörbe. (képletesen kell érteni, mert költő akarok lenni majd egy szép napon talán)


b) nincs az élmény, milyen lehetett volna, fenébe is. De megmaradhat a jogos büszkeséged (és a söröd, de ez nem biztos, hogy most teljesen idevág), hogy kemény voltál és jogosan lehetsz magadra büszke.


Vigyázat, axiómát ont az ember:

Az ember alapvetően abban különbözik az állattól, hogy nem az ösztönei vezérlik a cselekedeteit, hanem a döntései.

2013. jún. 24. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Elégé gáz hogy vannak ilyen lányok. az én barátnőmmel 3 évig voltam együtt azt hirtelen 3 év után kijelentette hogy megcsalt. Ez így elégé szomorú hogy ennyi idő után sem jelent semmit több lánynak egy kapcsolat. Az iyleneknek a tükörbe kéne nézni legalább napi 3-szor.
2013. jún. 24. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
61%
Utolsó... Egy kapcsolat nem abból áll hogy együtt vagytok és nem jut eszedbe senki más azon kívül akivel együtt vagy... Pont az a lényeg hogy látod a többi lehetőséget is de nem élsz vele mert a saját kapcsolatod sokkalta jobb annál amit más nyújthat... -.- Attól hogy az ember kapcsolatban van még lehetnek kicsapongó gondolatai amennyiben ezek megmaradnak elméleti síkon... De ez csak az én véleményem ti biztos szemellenzőt hordotok míg jártok valakivel.
2013. jún. 24. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
91%
a kapcsolatot nem azért érdemes ápolni, mert a te kiválasztottad, jobb, mint bárki. Ez a megalománia és tévút. Lehet, hogy életed párja ott megy el melletted, te meg ezzel kínlódsz évek óta. DE. A saját döntésedet cáfolod meg, ami nincsen belsőkonfliktus nélkül. Ebből keletkezik a csupa frusztrált ember. Ha megtanulsz lemondani (mert az élet alapvetően erről szól) az ilyen kóbor vágyakról, akkor lehetsz boldog azzal is, akivel kínlódsz most éppen :)
2013. jún. 24. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!