Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy tudnám úgy beindítani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnám úgy beindítani hogy levetkőzze a gátlásait?

Figyelt kérdés
A barátom, elég félénk velem, mert szeret és mindent úgy akar, hogy nekem a legjobb legyen és nem is nagyon foglalkozik azzal hogy ő mit akar. Mindig úgy kell belőle kihúznom, hogy mit hogyan szeretne, mert azt hiszi nekem kellemetlen, pedig nem az és én tényleg azt szeretném hogy neki a legjobb legyen. Kicsit zavar a visszafogottsága, szeretném ha egyszer úgy isten igazából nekem esne és érezném hogy szeret és vágyik rám, de egyrészt ezt nem tudom hogy mondhatnám meg neki, (ehhez is szívesen fogadok tanácsokat) másrészt nem tudom hogy tudnám annyira felfokozni a kedélyállapotát hogy egyszer végre magával is törődjön (tudom hogy az nekem is nagyon jó lenne úgy sőt talán a legjobb) vannak erre női praktikák?

2013. jún. 26. 13:53
 1/2 anonim válasza:

Lehet, hogy ő ilyen.. ilyen kimérten romantikus:)

azért ne add fel a próbálkozást, dögös fehérnemű, húzd az agyát..;)

2013. jún. 26. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 -=Koldus=- ***** válasza:
Kevéske pia lehet feloldaná a gátlásait...
2013. jún. 28. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!