Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan érhetném el h a barátnő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan érhetném el h a barátnőm valahogy levetkőzze a gátlásait-legalább előttem-? Fejébe vette h ő ronda, dagadt, vastag ez-az stb. pedig közben egyáltalán nincs rossz alakja. Tehát effektíve, , rejtegeti'' a testét előttem

Figyelt kérdés

hiába mondok v teszek bármit hasztalan, tarja magát a hülyeségéhez


tudnátok adni valami tippet, h még mi a francot tudnék tenni?


2011. nov. 29. 14:34
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Kitartással és azzal, hogy nem erőlteted annyira.
2011. nov. 29. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

dettó ugyanez vagyok én is a vőlegényemmel szemben, pedig 11 nap és a férjem lesz...és mégis.


nekem az segített sokat hogy sokat dicsért, csókolt simogatott, biztosított róla hogy neki én vagyok a tőkéletes nő:)


és sokat fejlődtem. türelemmel szerintem fokozatosan elérheted hogy javuljon a helyzet.


25/N

2011. nov. 29. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hány éves a barátnőd?Mert tudod ha már évek óta ilyen az önképe akkor ne várd azt,hogy néhány hét alatt megváltozik.Lehet,hogy a javuláshoz évek fognak kellenei.Szóval türelem.
2011. dec. 23. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az ilyen túlzott hisztit elég önzőnek tartom

Az én alakom sem tökéletes, de nem traktálom meg hisztizek a páromnak állandóan, minek menjek az agyára? Egyébként is ő a párom, a társam, azért vagyok vele mert szeretem és megbízom benne, és nyílt vagyok vele, ebbe beletartozik az is hogy nem bújkálok előle.

Olyan az alakom amilyen, nem azért szeretett belém és neki így vagyok tökéletes, min nyafogjak, attól szebb leszek? Amúgy is bárcsak ez lenne a legnagyobb problémám.

Szóval önző és beképzelt dolognak tartom ilyenért vinnyogni állandóan, valahogy az értékrendjét kellene átállítanod, és azt, hogy az önsanyargatás, és a te idegi kikészítésed helyett fontosabb legyen neki hogy te mit gondolsz és mondasz róla.

Meg főleg az, ha ennyire szereted igazán megbízhatna benned. Mert az is hogy takargatja magát előtted azt mutatja hogy nem bízik benned.

2012. máj. 31. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!