Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok, ha a párotok ilyennel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ha a párotok ilyennel lepne meg örülnétek?!

Figyelt kérdés

lassan egy éves évfordulónk lesz a barátnőmmel.

Azt találtam ki, hogy egy szép pohárra rágravíroztatom egy közös képünket, netán még valami idézetet is.

Persze veszek mellé még a kedvenc csokiját, meg kis nasikat.

Virágot nem tudom, hogy akarnék-e...:/

De ugy gondoltam, hogy használja si a poharat, rendes szebb féle üdítős pohár amit lehet kapni, és nem csakhogy betegye a szekrénybe...

(abból kifolyólag, hogy otthon saját pohara van ami már kissé leharcolt)

unalmas ötlet?! szerintetek?

vagy ha ez nem jó, akkor mit kellene kisebb összegből kitaláljak?!



2013. jún. 27. 12:28
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem édes :) én örülnék neki.
2013. jún. 27. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én örülnék neki:)
2013. jún. 27. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 -=Koldus=- ***** válasza:
100%
Képet sztem nem fogsz tudni gravíroztatni üzletben. Mi is szerettünk volna anno munkatársunknak búcsúzóul gravíroztatni poharat és ott azt mondták, hogy szöveget lehet, viszont a mintára azt mondták, hogy nem tudják megoldani. Persze lehet, hogy ahol Te csináltatnád komolyabb gépek vannak, csak gondoltam szólok, hogy nem biztos, hogy össze fog jönni. Az idézet az minden további nélkül biztos sikerülni fog...
2013. jún. 27. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
En is orvendenek neki. Nem az a fontos, hogy mennyit koltez az ajandekra, hanem az, hogy mennyire szereted a lanyt. ;)
2013. jún. 27. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

oké, szóval jó az ötlet.

csak abból gondoltam egyébként, hogy a vitrinbe ki volt téve egy iylen pohár, rajta pedig egy lány képe gravírozva, és fel volt tuntetve az ár, meg minden.

persze ha nem tudják emgcsinálni marad a szöveg, meg természetesen a neve :)

2013. jún. 27. 12:41
 6/8 anonim ***** válasza:
jaja örülnék neki:D
2013. jún. 27. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
örülnék neki nagyon :)
2013. jún. 27. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én is örülnék neki, bár félteném, úgyhogy lehet én is vitrinben tartanám. :) Nálunk egyébként tudnak képet gravírozni, csak nem lesz olyan erőteljes és mutatós nyilván, de azért szép.

Ha mindennapokra használatos valamit akarsz, akkor én inkább bögrére szavaznék képpel/idézettel. Azt már szinte bárhol megtudják csinálni és nehezebben törik, így sanszosabb hogy használni is fogja.

Ismétlem, csak magamból indulok ki. :)

2013. jún. 27. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!