Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok ti örülnétek ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti örülnétek ha a barátotoktól kapnátok egy szexi bugyit?

Figyelt kérdés
Megakarom lepni valamivel barátnőmet, valami szexi francia bugyira gondoltam meg mellé még valamit, de nem tudom mit... esetleg plüsst? valami ötletet adjatok már lányok, ti mit kaptatok már aminek nagyon örültetek?
2013. jún. 4. 21:23
 1/9 anonim ***** válasza:
59%
Húzd a bugyit egy életnagyságú plüssre és adj neki sztriptízt vele. Garantált siker.
2013. jún. 4. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Bugyit még nem, de egyszer vettem neki egy vibrátort, minden alakalommal használja, és ha nem tudok vele lenni, akkor is van megoldása. :)


(és még mielőtt jönnének az oltogatások, csak csiklós orgazmusra képes, és ez intenzívebb módja)

2013. jún. 4. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én mindennek örülök amit a páromtól kaptam/kapok. Plüss, ékszer, ruha, könyv... stb. Természetesen egy szexi bugyinak is örülnék és fel is avatnánk rögtön. De ez persze függ attól h mióta vagytok együtt és mennyire nyitott.
2013. jún. 4. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
5hónapja, azt gondolom elég nyitott már
2013. jún. 4. 21:36
 5/9 anonim ***** válasza:

Egy bugyinak én is örülnék a pasimtól. De hogy mit vegyél mellé, arról fogalmam sincs... :D Viszont általánosságban szerintem a legtöbb lányra igaz, hogy akármit is ad neki a pasija, azért odáig van :)

19/L

2013. jún. 4. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

szerintem a bugyi és parfüm páros vinné a prímet :D

de a plüss is jó ha eddig még nem kapott :)

2013. jún. 4. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Valami alkalomból veszed, vagy csak úgy jókedvedben?

Esetleg egy plüssmaci, aki épp fogja a bugyit.

Szerintem ha valami alaklom van, akkor vegyél hozzá valamit, ha csak úgy, jókedvből, akkor ne vegyél semmit sem. Én az első 1 évben semmit sem vettem neki, csak 1-1 kisebb karácsonyi, és szülinapi ajándékot.

2013. jún. 4. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Bugyi jó (a méretet azért találd el!), plüss nem.
2013. jún. 5. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én örülnék, ha nem nagyon közönséges és jó a mérete :). Hát a másik ajándék meg kortól függ. Ha 20 alatt van, akkor a plüss jó ötlet, bár sztem egy szép ékszerrel nem tudsz mellélőni (nem ilyen irtó drágákra gondoltam, bizsuból is van minőségi, szép).
2013. jún. 5. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!