Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek most, hogy elmondta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek most, hogy elmondtam neki, nem tudok élni nélküle?

Figyelt kérdés

mostanában próbálom visszaszerezni az exem, és beszélgettünk, meg találkoztunk, jól elvoltunk. Előtte mondtam neki, hogy még mindig szeretem. De valahogy mostanában nem ad életjelet, hiába írok, hívom, de fb-n aktív.

Nem bírtam tovább, hogy halott vagyok nélküle, és megértem, ha nem akarja már, hogy hozzá tartozzam, szóval kiöntöttem neki a lelkem.

Felhívott, és elküldött pszichológushoz, elmondta, hogy nem csak nekem nehéz a magány, és mindenkinek van baja, de a vége felé már kezdett elcsuklani a hangja. Nem tudom mit tegyek, kérlek segítsetek.



2013. jún. 27. 22:01
 1/2 anonim ***** válasza:
ha ennyire szereted még mindig akkor nehéz lesz nélküle.Ne hagyd veszni a kapcsolatot.Próbáld visszaszerezni.Talizzál vele,beszélgessetek,találj ki programot.Aztán majd kiderül hogy mi lesz.Tőle is függ,hogy mit érez irántad még.
2013. jún. 27. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

én is igy jártam... próbálkoztam hónapokig de nem sikerült sajnos szerintem felejtsd el :(

látszik, hogy nem akarja...

2013. jún. 27. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!