Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk, akikre a barátnőtök/exet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, akikre a barátnőtök/exetek hajtott rá, éreztetek ilyet?

Figyelt kérdés

Eredetileg a lány kezdeményezett nálam, kétértelmű, egyértelmű jelekkel.

Teljesen belebolondultam, azt hittem örök életemet vele akarom leélni.

Idővel összejöttünk, és minden megváltozott bennem, ellenszenvet éreztem felé, és bábnak éreztem magam, egy elfogott kóbor kutyának, akit most meg akarnak nevelni, háziasítani. Minden gyengédség megszűnt bennem az irányában.

Szakítottunk és ugyanolyan hirtelen minden visszaváltozott. Azt hittem azelőtt, le fogom tudni tojni mi van vele, csak szabaduljak meg tőle, de nem, ugyanúgy csak rajta jár az agyam, és nem hagy hidegen, zavar ha mással látom. És még bűntudatom is van, csodás!


Éreztetek ilyet? Mi a megoldás?



2013. jún. 28. 19:50
 1/5 IfYouKnowWhatIMean ***** válasza:
"Kétértelmű, egyértelmű jelekkel" Akkor most hogy is..?
2013. jún. 28. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mindkétfélét úgy értettem.
2013. jún. 28. 19:52
 3/5 anonim ***** válasza:
annyit írtál hogy benned minden megváltozott mikor összejöttetek. és benne? csak te érezted amit éreztél vagy tényleg ezt csinálta? első kapcsolatod és beijedtél vagy mi? szereted még? ha igen akkor tedd jóvá a hülyeséged(már ha rajtad múlt).
2013. jún. 28. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
próbálj hozzá visszememni. ha elfogad próbáljátok meg újra hátha nem jön az érzés ha nem fogad el akkor meg felejtsd el. ilyen egyszerű!!
2013. jún. 28. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 kolosszus22 ***** válasza:
100%
Szerintem neked mindig az kellene ami nem lehet a tiéd, de miután megkapod már nem érdekel.
2013. jún. 28. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!