Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Éreztétek már, hogy a legjobb...

Éreztétek már, hogy a legjobb barátnőtök leszar de ti még mindig szeretitek?

Figyelt kérdés

Szóval.. Amikor ötödikes voltam az általános iskolában érkezett az osztályba egy új lány. Már az elejétől kezdve jól kijöttünk egymással, a suliban mindig együtt voltunk és szinte minden délután is. Rengeteg közös dolog volt bennünk! Mindent elmondtuk egymásnak! Aztán ahogy nagyobbak lettünk kb. 7.-8. osztályban ő elkezdte a "nagy szerelmes" életet.. Én sohasem voltam olyan, hogy minden héten más fiúba voltam szerelmes 13 évesen. Persze soha nem lett kapcsolata.. mindig csak kiszúrt valakit akibe szerelmes volt.. Ezmiatt én megmondogattam neki, hogy ne élje bele magát mert lehet, hogy semmi sem lesz belőle.. Ez miatt ő úgy döntött, hogy nem számol be a szerelmi életéről. Előfordult nem is egyszer, hogy kibeszélt, veszekedtünk.. de kivel nem esik meg? Majd elkezdett nyalni az úgymond menőknek és egyre inkább velük volt.. Ők mindig kibeszélték, kihasználták, nem voltak igaz barátok.. De nem hallgatott rám, nem érdekelte. Aztán jött a középiskola.. egy középiskolába kerültünk de más szakra. megígérte, hogy mindennap találkozunk. Tudtam, hogy ez nem így lesz, de reméltem, hogy legalább nagyritkán összefutunk. Eljött a ballagás utáni nyár.. 2szer találkoztunk.. mind a kétszer én hívtam el!!! Most ott tartunk, hogy szokásához híven nyal mindenkinek. Van 1800 ismerőse facebookon, mindenkivel nagy spanságba van. Van 3522353 kamubarátja. Nem várom el, hogy minden időt velem töltsön. De sulin kívül utoljára augusztusban találkoztunk. Egyáltalán nem tartjuk a kapcsolatot. Januárban írtam neki, hogy írjon ha ráér (persze tudtam, hogy nem fog) és azóta sem írt. Most nézegette ma régi képeket, beszélgetéseket és most is sírok. Ask.fm-en írogatok néha neki névnélkül, hogy mennyire huányzik.. Tudoom beszélnem kellene vele de egyszerűen tudom, hogy semmi sem fog változni. Annyira hiányzik. Nem tudom miért írtam mind ezt le. De jó volt kiadni magamból.

:)))))))))



#barátság #kibeszélés #legjbob barátnő
2013. ápr. 13. 19:49
 1/1 anonim ***** válasza:
igen sajnos én is jártam már így.Neki már más az érdeklődési köre van mint neked "menő" akar lenni.Hidd el ha ilyen barát örülj neki,hogy megszabadultál tőle .Hiszen kinek kell ilyen barát mint ő.
2013. ápr. 13. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!