Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nem tudom elfelejteni a volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anonymuser kérdése:

Nem tudom elfelejteni a volt barátnőmet, és már kezd rohadtul tele lenni ezzel az a bizonyos. :D Mit csinálhatnék? Bővebben kiegészítésben.

Figyelt kérdés

Volt egy barátnőm akivel 3 évig voltam együtt. Nagyon szerettük egymást, együtt terveztünk családot, jövőt, mindent. Csak túl hamar jöttünk össze, 16 évesen. Egyikőnk sem tudta a komoly kapcsolat alapjait, és minden hibát egymáson követtünk el. És sajnos a végére nem becsültem meg eléggé, úgy gondoltam hogy mindig mellettem lesz, és túlságosan elengedtem magam. Aztán nem így lett és februárban szakítottunk. Azóta neki új barátja lett, már mást szeret, stb.


Ez így eddig még nem a probléma, teljesen természetes. A probléma ott kezdődik hogy egyszerűen nem érdekel más nő. Persze, voltam más csajjal felmentem hozzá, minden jó volt, lefeküdtem vele, aztán rögtön el is jöttem, és egyáltalán nem éreztem jól magam. A minap odajött egy csaj a suliból akit életemben nem láttam, és elkérte a számomat hogy elmehetnék vele bulizni, meg ilyenek. Szóval a csaj hívott el (ami sztem elég gáz, de mindegy. :D). És rohadtul nem érdekel, se ő, se senki más. Hiába van számtalan lehetőségem, nem érdekelnek. Egyszerűen csak a volt barátnőm hiányzik, és őt tartom az egyetlen pontnak az életben akiért érdemes küzdeni, vagy bármit is megtenni...


Nagyon röviden ez a történet. Egyáltalán nem tudom már mit kezdjek a dologgal... elfelejteni sem tudom, de visszakapni sem. Mi a kenyeret csináljak? :D



2013. júl. 1. 12:09
 1/5 Zakathol ***** válasza:
100%

Amit eddig. Menni fog az. Az egyik haverom egy évig volt így, a csaja tőle is lelépett, csak kicsit durvább formában (megcsalással egybekötött sztori), sokáig szarul volt, de egy idő után ő is elengedte.


Most én vagyok a soron, én egy 8 éves kapcsolatból kellene, hogy kilábaljak, de én még csak egy hónapja küzdök. A történetünk hajszálra megegyezik a tiétekkel, fiatalon jöttünk össze, sok szart csináltunk egymással és most telt be végleg a pohár mindkettőnknél.


Majd lesz valahogy. Addig nincs gond amíg a csajok adják a telefonszámukat én úgy gondolom :D

2013. júl. 1. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az első komolyabb kapcsolatot mindig nehéz elfelejteni, idő kell hozzá. Nem szabad, és nem is lehet erőltetni. Túl kell esni rajta.

Nekem a férjem volt az első komoly pasim, 18 évesen mentem hozzá, 6 évig tartott, volt benne jó is rossz is, ahogy írtad, elkövettük az összes lehető hibát mi is. Néhány évig nem voltam képes normális kapcsolatra. Azt hiszem úgy 3 év után éreztem azt először, hogy nem fáj, nem érdekel, hogy mi van vele, közömbös. Közben persze összetörtem néhány szívet, ezt mondjuk így utólag visszagondolva kihagyhattam volna, nem vagyok rá büszke. Ezt az egyet tudom tanácsolni, hogy emiatt ne bánts meg más lányokat, akik nem érdemlik meg, hogy szenvedjenek a te múltad miatt. Ha pedig egyszer találkozol majd egy lánnyal, akit még jobban fogsz szeretni, mint ezt a lányt, aki miatt most szomorú vagy, annak az új lánynak ne mesélj sokat a régiről, mert azt hiheti majd, hogy visszavágysz, és elveszítheted azt, akivel talán nagyon boldog lehetnél.

2013. júl. 1. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nekem is volt egy ilyen kapcsolatom, amilyen neked... az a srác is azt hitte, h mindig mellette leszek, mert nélküle nem bírok meglenni. hát meglepődött, mikor rájött, h simán megy tovább minden nélküle is, aztán 1.5 évig próbálkozott béküléssel, de én már nem akartam tőle semmit. Elég értetlen volt, te ne próbálkozz a lánynál, és ne is értetlenkedj, mert neki is csak rosszabb lesz...
2013. júl. 1. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

próbáltál már vele beszélni erről? mert ha nem,akkor ne is varj semmit,hogy majd csak a karjaidba fut :) elmondtad mar neki ezt amit ide leirtal?

egyebkent amint az elottem levoek is irtak,majd tullepsz rajta. igen,konnyu ezt mondani,tudom h szar neked. nekem is volt egy olyan kapcsolatom,amiben a baratom volt az elso komoly ferfi az eletemben. en 16 voltam,ő 19,viszont mindegyikonk nagyon tapasztalatlan,es egymason tanultuk meg,hogy hogy is kellene viselkedni egy kapcsolatban. tobbszor szakitottunk es hatalmas veszekedesek voltak. masfel evig tartott es kb egy honapja lett vege. meg mindig szeretjuk egymast,szoktunk beszelgetni is,de nem hamarkodhatjuk el a dolgot. es csak akkor lehet ujbol kezdeni ha mindketten akarjuk,es tudjuk h nem fogjuk elb*szni :)

2013. júl. 1. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Persze, tartom vele a kapcsolatot és számtalanszor leültünk ezt átbeszélni. És tudja mi a helyzet. De esélytelen. Tök nyugodtan dumáltunk amikor elmondta ezt ami van. De vicces, mert a srác akivel jár meg féltékeny rám. Bár addig jár jól a gyerek amíg nem találkozunk, mert utána sanszos h kórházba kerül... :D És ezt is megbeszéltük hogy nem mondjuk azt hogy soha többet nem leszünk együtt, mert valamilyen szinten mindig szeretni fogjuk egymást, csak hogy az nem most lesz. Én viszont jövőre befejezem a sulit és megyek katonának aztán irány külföldi misszióra, békefenntartónak vagy ilyesmi. És félek hogy mire majd hazajövök X év múlva késő lesz.
2013. júl. 1. 23:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!