Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Visszajöhet-e az a nő aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Visszajöhet-e az a nő aki szakított bizonyos idő elteltével, vagy ez teljesen lehetetlen?

Figyelt kérdés
2013. jún. 21. 12:45
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
A büszkeség. Nem
2013. jún. 21. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Ahham
2013. jún. 21. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Kicsit bővebben? :)
2013. jún. 21. 12:52
 4/17 anonim ***** válasza:

Én sokáig voltam ugynazzal a nővel,és hirtelen vége lett.Mi után elmult a hirtelenkedés,kb 1 év után még mundig haragudott,és engem hibáztatott.Ha akarom,100 hoy meg tudom győzni,hogy próbáljuk meg megint.

De egy ilyent nem szabad ujra kezdeni.Legalábbis szerintem.

2013. jún. 21. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Te szakítottál vele vagy Ő?
2013. jún. 21. 12:57
 6/17 anonim ***** válasza:
Hát,ő viselkedett nem megfelelően,én veszekedtem,ő szakított.
2013. jún. 21. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
büszkeség? mi a tökömre?
2013. jún. 21. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Ezt én sem értettem...
2013. jún. 21. 13:22
 9/17 anonim ***** válasza:

Ha ő szakított akkor hagyd a csába..nekem is hasonló szitu volt mint itt az egyik hozzászolónak.Mivel én nem vagyok pacsker és ha dobnak akkor nem én fogom magam vissza "könyörögni".Neki is voltak dolgai ami nem tetszett nekem,enyhe balhék voltak majd ez nem tetszett neki hogy szóvá teszem.Majd ő szakított.Hozzá teszem jogoan balhéztam,szerettem nagyon.De nem könyörögtem neki hogy béküljünk.

Már nem bánom hogy nyomultam újból.Ha velem szakít egy nő,akkor békülök ki vele ha ő keres.Van férfi büszkeség is.

2013. jún. 21. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
*már nem bánom hogy nem nyomultam újból
2013. jún. 21. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!