Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek? Menjek bele a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Macihercegnoje kérdése:

Mit tegyek? Menjek bele a dologba vagy sem?

Figyelt kérdés
Szóval van egy fiu aki régóta tetszik, de neki már 4 hónapja van barátnője, de velem folyamatosan beszélget facen,telón. egyszer egy diszkoba voltunk és öszeveszett a barátnőjével, és smároltunk. látták a barátnője barátai. szakitottak aztán ujra kibékültek, de közben velem is folyton beszélgetett és írta hogy mennyire kíván meg stb. 3hete én leirtam neki h ne keressen többet mert az én lelkiismeretem nem hegyja ezt a dolgot. nem beszéltünk egészen mostanáig. nagyon hiányzott ráirtam, elmondtam neki hogy mennyire hiányzott és elmondtam neki h mennyire közel áll a szívemhez. ő nagyon pozitivan állt a dologhoz és nem értette hogy akkor miért mondtam neki hogy hagyjuk. azt irta hogy találkozzunk, mert látni szeretne és leirta hogy mennyire kiván, és hogy mennyire le szeretne velem feküdni(szüz vagyok)és hogy nem birná elviselni hogyha más hozzámér. leirta h szeretne velem lefeküdni, és hogy legyek a szeretője,de az egészet ilyen kacéran. nagyon fontos nekem szóval azért gondolkozok ezen a dolgon másképp hagynám a fenébe. még félek attól h ha ebbe a dologba belemegyek, ki fog derülni és mit fognak rólam gondolni.(ha valamit még nemértetek,írjátok le) 17 lány

2013. júl. 1. 17:30
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Ne menj bele.
2013. júl. 1. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

Olyan kis buta vagy.

Tényleg odaadnád a szüzességed egy ilyen kis gyökérnek?

2013. júl. 1. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Hülye lennél belemenni. Ő naná h szeretné mert szűz vagy és menőnek érezné magát h két csajt kezelget egyszerre.
2013. júl. 1. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 zoliba' ***** válasza:

írom mi lesz :

1: szakít a csajával,veled összejön

2: megdug

3: kibékül a másikkal,te meg mész a levesbe és egy életre besérülsz.

Ez tapasztalat,az ilyen tudatlanokba az ember hamar beledumája a farkát.

2013. júl. 1. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Kérlek szépen ne feküdj le ezzel a bunkó p*csfejjel, aki még annyit sem ígért, hogy esetleg dobja érted a barátnőjét.
2013. júl. 1. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 Lakatos Facebook ***** válasza:
Mindenféleképpen menjj bele! Meg kell hódítanod a srácot, aminek ez a módja. Ha nem teszed meg egy életre bánni fogod, hogy elszalasztottad a nagy szerelmet. Bízz magadban és hogy jobb vagy a másik lánynál! Attól meg ne féljj, hogy mások mit gondolnak, hisz aki igazán fontosnak tart, az meg fog érteni Téged.
2013. júl. 1. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Nem,nem, nem! Semmi esetre sem. Úr Isten a szüzességedet olyannak kéne adnod aki igazán szeret(és persze te szereted)! Üvölt róla hogy csak szórakozik veled. Ha szeretne,már régen elhagyta volna a barátnőjét,és veled lenne. De legalább korrekt,"Ez a légy a szeretőm!"is csak azt mutatja(szerintem) hogy vonzónak tart,csinos vagy,de semmi esetre nem szeret. És ha ez kiderül ,mindenki elfog téged ítélni(és a srácot is). Nemtudom,a helyedben felvilágosítanám a barátnőt hogy mi folyik itt és lépnék. De gondolom te nem ilyen vagy ,de azért én mindenfajta kapcsolatmegszakítást javasolnék,ha nagyon akarod,hidd el,túl tudod tenni magad rajta és találsz majd egy kedves srácot,akinek te leszel az egyetlen,és nem csak a szexre hajt.
2013. júl. 1. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

igazából azért mentem volna bele a dologba, mert nagyon fontos nekem ő,és képes lettem volna szüzességemet is neki adni.ő igazából ilyen nagyon csajozós srác, és persze nagyon helyes a lányok 90%-a lohol utána, bárkit megkaphat. a barátnőm azt javasolta hogy menjek bele a dologba, mivel a mai világban már mindent lehet,és nincs olyan hogy ciki. és amúgy sem derülne ki a dolog mivel őis tagadná mert barátnője van, és teis tagadnád. neki is volt egy hasonló kalandja egy egy hetes nyári táborban ,egy fi elvette a szüzességét, bár azt mondja nem bánja de még csak 16 volt. lehet h csak azért mondja h menjek bele a dologba h ne legyen egyedül,h így 'járt'?

köszönöm az eddigi válaszokat, segítségeket.:)

2013. júl. 1. 18:39
 9/21 anonim válasza:
Ne csinálj hülyeséget! Nem fogja letagadni... ebben biztos vagyok...sok dolgot híresztel majd rólad. Hagyjad a fenébe... Vissza fog még nyalni nála a fagyi.... ahogy mondani szokás, ne te legyél az kérlek! Egyszer minden csajozós ficsúr megváltozik csak nem most. Nem tudom hány éves... Barátnődre meg ne hallgas... Aki ilyet mond az igazából nem is barátnő. Honnan tudod hogy nem azért mondja mert össze állt vele? Nekem is volt egy ilyen barátnőm...Sajnos az öcsémtől kellett megtudnom h megcsal a srác a barátnőmmel ( mivel öcsémmel járt a barátnőm ) Hidd el találsz olyan embert akinek oda fogod adni szerelemből a szüzességed... hallgas válasz adókra ... Puszillak :* :)
2013. júl. 1. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

köszönöm, nagyon kedves vagy.:)

amúgy akit érdekel szívesen megmutatom hogy néz ki a csávó.:D nagyon helyess az a baj.. :||

2013. júl. 1. 18:56
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!