Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Menjek vagy maradjak? Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menjek vagy maradjak? Mit tegyek ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
A barátommal már több mint 2 éve együtt vagyunk. Már többször volt olyan, hogy szakítottunk valami apróságon de aztán megint összejöttünk. Úgy gondolja, hogy én vagyok neki az igazi. Azonban nemrég megismertem egy fiút, aki nagyon izgatja a fantáziámat. :D Egy-két hónapja ismerem, de olyan mintha ezer éve barátok lennénk. Bármiről tudok vele beszélni és tényleg olyan, mintha ő lenne a másik felem. De közben nagyon szeretem a barátomat is, és tudom, hogy teljesen padlón lenne, ha elvesztene... nem akarom őt megbántani...:( mit tegyek? vagy mi alapján válasszak? mert lehet most a másik fiúval jól érzem magam, aztán meg nagy pofára esés lesz... 17/L

2013. jún. 27. 16:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ha mindig szakítasz a pároddal akkor lehet jobb lenne a másik
2013. jún. 27. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ez csak egy kis fellángolás. Nem érné meg elsobni a barátodat ilyenért. Lehet, hogy csak egy strigula lennél neki...
2013. jún. 27. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
*eldobni
2013. jún. 27. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
Ha ennyiszer mentetek szét és jöttetek össze én a helyedben elgondolkodnék. Hagynám mindkettőt és befelé figyelnék, a belső hangra, persze egy kis idő kell hozzá és rizikós hogy mindkettő továbbáll, de ebben az esetben a válasz adott is. Fiatal vagy, ne vedd annyira drámaira, majd 10 év múlva megérted :)
2013. jún. 27. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:

Ha igazán szeretnéd ez az új srác most nem lenne ! :)


Meg amúgy is fiatal vagy ne egy pasi éld le az életed kóstolj bele több " finomságba " .


Valószínű ha igaz a szerelem köztetek és a jó isten is úgy akarja össze jöttük még ! :)


Ha meg nem akkor valószínű hogy így kellett történnie !


Viszont lehet ha barátodnak ezt el mondanád akkor lehet tudnátok változtatni amin kell még!


Meg a srác is szeretne valamit tőled ?


Vagy csak barát ?


Vagy csak szexet szeretne ? :)


Konkrétan ezeket is jó lenne tudni !

2013. jún. 29. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ha fontos lenne a baratod es igazan szeretned, akkor nem azon problemaznal, hogy o padlon lesz a szakitastol meg ot megbantod, egyszeruen meg sem fordulna a fejedben a szakitas. Ez most lehet, hogy durvan hangzik, de igy van. Eleg ritka az, hogy azzal eled le az eleted akivel 15eves korodban jottel ossze, ha mar erdeklodsz mas irant, akkor ott "gond" van, neked mas kell, mast szeretnel.
2013. jún. 29. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Engem is az érdekelne h a másik srác is akarja ezt? Mert ha ő csak barátként tekint rád...

Oké jól érzed magad vele de attól még maradhattok csak barátok, 2 fiatal nem érezheti jól magát barátként? Ez sok mindentől függ meg messzire vezető kérdés de lehet h lehet. :D

2013. jún. 29. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

A másik fiú hány éves 17 ? A másik fiúnak van barátnője ?

És a pasid mennyi idős?

Figyelj szerintem nem ér meg 2 év annyit hogy egy jelenleg szimpi srác miatt ott hagyd, ezt tapasztaltam ..:/


akivel együtt vagy 2 éve vele is úgy kezdődött hogy minden szupi volt igaz ? emlékezz vissza :)

inkább pörgesd fel valahogy a kapcsolatodat valamivel :)

2013. jún. 29. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
A másik fiú 17 éves, és tudom, hogy nem csak barátként tekint rám, mert már ezt megbeszéltük. :) Szokták rá mondani, hogy csajozós meg, hogy nagyképű de eddig 1 barátnője volt, szóval nem hiszem hogy csak szexre kellenék neki.
2013. jún. 29. 18:18
 10/11 anonim ***** válasza:
Ezek utan, szerintem ne maradj a baratoddal, mert azokbol amiket irsz tisztan latszik, hogy mar nem szereted ot, max a megszokas ami meg hozzakot. Ha nem is jon ossze ezzel a sracal, de 17evesen szerintem nem erdemes "belefasulni" egy kapcsolatba mert nem lesz jovege.
2013. jún. 30. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!