Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Pasik! Szakítottatok már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Szakítottatok már azért a barátnőtökkel, mert úgy éreztétek unjátok a csajt, és hogy ellaposodott az egész kapcsolat?

Figyelt kérdés

Mert velem pont ez történt. Kirakott a baràtom mert màr unt velem lenni. Màr a végefelé nagyon elhanyagolt, kifogàsokat keresett miért nem tud talàlkozni velem.


Tudom az én hibàm is ez nagy részben (noha õ is hibàs volt persze). Nem foglalkoztam vele, a végefelé màr nem nagyon akartam szexelni se, folyton vitatkoztunk, ha együtt voltunk és néha béke volt szinte csak unatkoztunk. Végül kihajított mert úgy érezte màs làny többet tudna neki adni.


Tudom hogy ezt elb*sztam, nagyon sajnàlom is. Ha visszamehetnék az idõbe, többet foglalkoznék vele, kimutatnàm az érzéseimet, hogy mennyire szeretem. Sajnos ezt nem tettem meg akkor amit nagyon bànok. De màr elveszítettem és félek hogy többé semmi esélyem nàla.


Baràtok maradtunk. Pasikhoz szòlok: Te adnàl nekem 2. esélyt hogy bebizonyítsam nem vagyok egy unalmas csaj? Érdemes lenne

bevallani neki utòlag az érzéseimet, vagy màr túl késõ, hagyjam az

egészet?


Ui.: Ezek alapjàn tuti nem fog visszajönni magàtòl hozzàm? (Nincs most neki senkije, és abban reménykedek hogy hàtha hiànyozni fogok neki ha magànyos lesz..)


17/L



2013. júl. 2. 00:15
 1/6 anonim ***** válasza:
AZ érzések bevallásának vajmi köze van ahhoz, hogy unalmas-e valaki vagy sem. Mindkét típusnak vannak érzései. Talán adnék esélyt, de ha már ilyenek vannak, akkor gyanítom, nem lenne hosszú életű a dolog sehogy sem.
2013. júl. 2. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Majd megbánja, ha mással lát. Hidd el.
2013. júl. 2. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én a barátommal szakítottam ezért.

Nem volt az igazi, ennyi az egész. Ne sajnáld...

2013. júl. 2. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Erre most írnél egy nagyon hosszút de előtte : mióta voltatok eggyütt ?
2013. júl. 2. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
ugyan már... annyira fiatalok vagytok, minek ragadj le egynél, akivel nem jött össze a dolog?
2013. júl. 2. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ez nálam nem unalom kérdése lenne, ha én szeretek valakit, biztos nem unom meg.

Ha gyökeresen megváltozna a természete a páromnak, például hisztizne folyton, veszekedne, rondán beszélne, trükközne mindenfélével a szerelmi életben(nincs szex) akkor elég hamar kiszeretnék belőle, és keresnék mást.

2013. júl. 2. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!