Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nemrég tudtam meg ezeket a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nemrég tudtam meg ezeket a dolgokat az exemről. Már van új pasim 2 éve, de nagyon rányomja a bélyegét a régi kapcsolat az egész életemre, felfogásomra. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Hangsúlyozni kell, hogy NEM SZERETEM az exemet, nem vágyom vissza hozzá, meg semmi, ugyanis felüdülés volt, amikor szakítottunk. Rengetegszer megbántott, megalázott. Más lányoknak irogatott, flörtölt velük, személyesen is ismerkedett, velem egy idő után nem akart menni sehova, mert "minek?", aztán amikor először szakítottunk(2 szakításunk volt, a 2. a végleges), rögtön elment bulizni a haverokkal, és érdekes, akkor nem sajnálta rá a pénzt, meg semmi.. na jó. Most meg megtudtam egy közös ismerőstől, vagyis hát a leendő sógornőmtől, aki nem igazán szimpatizálja az exemet, h direkt "b betűs szó", mert az utánam levő barátnőjével, később(mostanra már nem)menyasszonyával is ezt csinálta. Sőt, volt egy haverja, akit ki nem álltam, mert állandóan vmivel "b betűs szó", és mint kiderült, az exem kérte meg rá, h szekáljon. Ez abban merült ki, h hangsúlyozta az exemnek, h ő mennyivel jobbat is találhatna, ill. volt olyan is, h egy ismeretlen számról irogatott sms-eket az exemnek, "véletlenül"pont akkor, amikor ő nálam volt, h milyen jó volt x napon, amikor találkoztak, és én tudtam, h aznap nem velem volt. Meg amikor egyszer apu jött értem a városba, ez a haverja látott minket, és minjárt írt neki, h látott engem vmi pasival. De most h megtudtam, h minderre ő kérte meg??? Így is nehéz egy ekkora traumát kiheverni, nem még igy... 23,l

2013. jún. 23. 16:40
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
90%
Milyen az iskolázottságod ne haragudj?
2013. jún. 23. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Mi van? Milyen b betűs szó? Azért én elgondolkoznék, hogy higyjek-e egy olyan nőnek aki utálja az exemet.
2013. jún. 23. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

hogy is jön ide az iskolázottságom?


piszkált - csak b betűvel.. nem engedte kiírni, mert trágár a szó.

2013. jún. 23. 16:43
 4/16 anonim ***** válasza:
90%

Látszik,hogy gyermeteg lelki világod van.

És hogy azért mit aggódsz,hogy mi van az exeddel?Nekem akkár mi lehetne,max kinevetném.

2013. jún. 23. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Nem az, hogy utálja, de róla is mondott csúnyákat, meg úgy az egész viselkedése, ahogy játszotta az eszét..
2013. jún. 23. 16:44
 6/16 A kérdező kommentje:
Nincs gyermeteg lelkivilágom, hanem ő volt az első komoly kapcsolatom, és rettenetesen levitte az önbizalmam is meg mindent.. rengeteget szenvedtem, amíg vele jártam, sehogy se tudtam elszakadni tőle, mert mindig elhittem, h na majd most jobb lesz, és nem lett.
2013. jún. 23. 16:45
 7/16 A kérdező kommentje:
És nem az zavar, hogy mi van az exemmel, hanem h mindent direkt csinált velem, még a haverját is megkérte, h bántson. Ezen van a hangsúly. Eszem magam a dolgon, h h hihettem neki, és h nem dobtam ki jóóóval előbb.... az igazi gond, h mindezeket a dolgokat most rávetítem a mostani pasimra. Remélem így már érthető volt, ha már elsőre nem sikerült értelmezni.
2013. jún. 23. 16:47
 8/16 anonim ***** válasza:
Első vagyok, bocsi csak megfogalmazás miatt kérdeztem rá az iskolázottságodra. Nézd naiv vagy és a naiv nőket kihasználják ahogy a naiv pasikat is. ennyi a recept. nem kell naivnak meg hiszékenynek lenni.
2013. jún. 23. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Röhögd ki, szard le, felejtsd el.
2013. jún. 23. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Tudom,mennyire rossz,amikor pont az rúg beléd,akit a legjobban szeretsz.Sajnos az érzékeny,gyenge lelkű emberekbe a legkönnyebb belerúgni,ők azok,akik még x év múlva is emésztik magukat dolgokon,mert azt hiszik,valóban értéktelen emberek,és azt érdemelték,amit kaptak,mert nekik ennyi járt.Ezért is őket bántalmazzák a legtöbbet lelkileg.Tudom,mert átéltem,átélem.Viszont ha nme szeded össze magad,azzal csak azt éred el,hogy egyre mélyebbre fogsz csúszni,azzal meg csak magadnak ártasz,nem másnak.Feleslegesen pazarlod az energiáidat,simán boldog is lehetnél a mostani kapcsolatodban.
2013. jún. 23. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!