Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Egy 15 éves lány járhat egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 15 éves lány járhat egy 13 évessel?

Figyelt kérdés
minden nap beszélünk és nem tudom, hogy ez lehetséges-e? Nagyon szeretem..

2013. júl. 2. 11:47
1 2
 1/12 anonim válasza:
100%
ha nagyon szereted, akkor senki se gátolhat meg benne!:) Anyukám is 2 évvel idősebb apukámnál
2013. júl. 2. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Ez is a te kérdésed??


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__ismerkedes__453..



Amúgymeg miért ne, befektetsz a fiatalba, manapság rengeteg nő ezt csinálja.

18/F

2013. júl. 2. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
0%
A 13 évesnek lesz egy "mókás" éjszakája :D
2013. júl. 2. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
68%
Egy 15 éves lány egy 13 éves lánnyal?
2013. júl. 2. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nem, ez fizikai képtelenség, genetikailag bele van kódolva a 15 éves lányba, hogy nem járhat 13 évessel. Ez a kód a 16. születésnapodon törlődik, és felülíródik, hogy mivel, azt nem mondom meg.
2013. júl. 2. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Kérelek segítsetek!! Nagyon kétségbe vagyok esve mert beleszerettem. Egyáltalán nem érzem, azt, hogy fiatalabb. És még csak nem is látszik. Nagyon kérlek segítsetek valahogy. Félek attól,hogy mit szólnának a barátaim.. és NEM FEKÜDNÉNK le! Most még biztos nem.
2013. júl. 2. 12:07
 7/12 anonim ***** válasza:
53%
Mármint TE nem akarnál vele lefeküdni, de ő már készíti a vazelint... És ha erősebb vagy jobban csűri-csavarja a szavakat akkor itt bizony lesz kufirc.
2013. júl. 2. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha szerelmet akarsz akkor legtöbbször nemkell foglalkoznod a barátaid véleményével, mert mindenkinek úgysem fog megfelelni.
2013. júl. 2. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
egy 13 éves nem áll készen a szexre . És még én sem! Szerintetek, hogy találkozzak vele? Én hívjam el? Ez olyan furcsa lenne.
2013. júl. 2. 12:22
 10/12 anonim ***** válasza:
0%

"13 éves nem áll készen".


ó dehogynem. Már 12 évesen ivarérett a legtöbb csávó (én még anno be sem töltöttem a 12-t már mehettem volna, csak nem volt kivel) és egy ilyen alkalmon kapva kapna. Szóval ha ki is kezdesz vele mindig legyen nálad egy sokkoló, vipera, gázspré vagy gumibot ha esetleg beindulna.

2013. júl. 2. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!