Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 13-14 éves lány elég idös...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

13-14 éves lány elég idös lehet egy 15-16 évessel való komoly kapcsolatra?

Figyelt kérdés

15 fiú vagyok. (Majdnem 16)

Van egy lány aki legalább 2 évvel fiatalabb nálam.

Namost a korához képest testileg fejlett, de elég félénk, velem szemben, ami nem csoda mert ugye idősebb is vagyok nála és a saját korosztályomban is elég kiemelkedő vagyok.

Egyszóval van még az idősebbeknél is lehetőségem vagy a saját korosztályom, de engem pont ő fogott meg a fiatal, a félénk, a kihívás ahhelyett h idősebbebekben is gondolkodhatnék.


Lehet ebből komoly dolog, vagy ilyen korban tuti h túl fiatal még egy kapcsolathoz?


2010. jan. 9. 23:05
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
91%

Mit ertunk komoly alatt? Egyuttjaras, szex? Tul fiatal! es te is.

Csokolozni, kezen fogva fagyizni tokeletes!

2010. jan. 9. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Mit értesz komoly alatt? Szexet? Ahhoz szerintem fiatal!Csókhoz?Ahhoz esetleg nem,de ez a lány habitusától is függ,hogy szeretne-e már párkapcsolatot magának.Lehet,hogy még bátortalan ehhez,de az is lehet,hogy már vágyna rá,csak alapból félénk típus.Óvatosan közeledj hozzá,ne ijessz rá a nyomulásoddal és akkor kiderül,hogy szeretné-e.
2010. jan. 9. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
A kapcsolat működhet, de 14 éves lánynál szerintem nincs értelme komoly kapcsoltról beszélni.
2010. jan. 9. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
hát a mai lányok többsége simán kész ilyen korban egy komolya kapcsoatra..de talán beszélned kéne vele...lehet hogy nem is tetszel neki...de egyértelmü hogy ne nyomulj nagyon...akkor megijed..barátkozz össze vele aztán talán..és ne csak azért akarj összejönni vele mert ö kihivás neked....14/L
2010. jan. 9. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Szerintem vedd el mielőtt lecsapja a kezedről egy 9 éves...:)
2010. jan. 9. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

Ezeket a túl "fiatalak vagytok"

Hozzászólásokat kérem mellőzni.

Az élet minden pillanatában meg kell találnia mindenkinek a boldogságát. Ez pedig egy 16 éves srácnál a párkapcsolat.

Akinek ez nem ilyenkor kezdődik, azzal van a probléma, nem ezzel.


Természetesen nem a szexre kéne. Az jön magától sok idő után.

Az összevissza szexelésre bár már lenne lehetőségem, de nem fogom elcseszni ilyenekkel a saját életem.

Nem erröl van itt szó.

Jah és h bejövök neki azt tudom h nem is kicsit, de eddig nem léptem semmi konkrétat mert pont arra gondoltam h meglepödik és megijed.

2010. jan. 9. 23:39
 7/20 anonim ***** válasza:
47%
a szexhez még fiatal vagy. ez logikus. ha nem akarsz ilyen hozzászólásokat, akkor nem kell ide irni. amugy is ez felnőtt kategória.
2010. jan. 9. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

A szexhez még fiatal vok?

Köszi, jó hogy szólsz, éppen az előbb írtam le h nem erről szól ebben a korban a párkapcsolatom.. Ergo nem b@szogatok össze-vissza, attól függetlenül h megtehetném.

Jah és ha már azt mondod ez a felnőttek kérdéseinek helye?

Hát én a gyermek felvilágosítalalak tégad aki ugyebár nagykorú vagy, h a szerelelem szex/szexualitás a 18+.

Ez pedig ha nem tévedek a rárkapcsolatok alkategória.


Az értelmes válaszokat mindet nagyon köszönöm, és jöhetnek még!

Sogat segít egy egy-egy számomra szükséges új info.

2010. jan. 9. 23:58
 9/20 anonim ***** válasza:
Mielőtt elvennéd, illik megkérni a kezét. És a házasságot meg 6 hónappal előre be kell jelenteni a polgármesteri hivatalban. Úgyhogy van még időd, nyugi.
2010. jan. 10. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Szia.Én 15éves lány vagyok,most van egy 17éves barátom,akivel már 2éve is jártam,igaz h közbe vége lett,de most újra együtt...szóval nem lenne fura...nyugi(= A lényeg h ti kijöjjetek egymással(= Sok sikert.
2010. jan. 10. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!