Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak, ha van pasim...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha van pasim (sokat veszekszünk, és mostanában nem is beszélünk, mert elutazott) és közben az egyik haverom szerekmet vallott nekem?

Figyelt kérdés
azzal a haverommal rengeteget beszélgetünk, minden nap és nekem is nagyon bejön...és nem tom mit csináljak...am a pasim mindig csak utánna ír facebookon is miután leléptem és utánna még anyukámnak elkezd irogatni, hogy tán eltitottak tőle vagy mi van...

2013. júl. 2. 16:03
 1/8 ASOT ***** válasza:
Ha tényleg szeretnéd a párod és meglenne benne minden ami neked kéne, akkor ez a kérdés fel sem merülne benned.
2013. júl. 2. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha nem érzed jól magadat ebben a kapcsolatban akkor lépj ki belőle. Nyilván nem vagy szerelmes a mostani fiúdba ha ez a kérdés felmerült benned.
2013. júl. 2. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem te a haverodat szereted. Halgass a szívedre.
2013. júl. 2. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Attól függ... összegezd, hogy a haverodban és a párodban mennyi olyan dolog van, amit szeretsz, aztán ebből majd kiderül, hogy ki értékesebb számodra. Mióta vagy együtt a barátoddal? És egyáltalán haverod mennyire szeret téged?
2013. júl. 2. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
lasan 3 hónapja és állítólag nagyon
2013. júl. 2. 19:49
 6/8 anonim ***** válasza:
3 hónap semmi, már bocs. De az igazán komoly kapcsolatok, amik akár több éven át is vannak, na az már valami. Ha már most sokat vitatkozol a pasiddal, akkor már rég rossz. Nem csodálom, hogy a haverod felé kezdesz vonzódni. 3 hónapi kapcsolat után simán megy a szakítás, nem úgy mint 1-2 év után.
2013. júl. 2. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
állítólag nagyon szeret meg minden, de mindig baja van valamelyik barátommal/barátnômmel
2013. júl. 2. 23:10
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem döntsd el, hogy kit szeretsz jobban, mert előbb vagy utóbb meg kell történjen. Ha állandóan csak marjátok egymást, akkor hagyd ott a pasidat a francba, ha meg a haverodat kedveled, ő meg szerelmet vallott neked, akkor fogadd el. Lehet, hogy akkor már nem fogjátok annyit marni egymást.
2013. júl. 3. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!