Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mostanában sokat veszekszünk,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vvivien20 kérdése:

Mostanában sokat veszekszünk, bármit mondok üvőlt velem. Együtt élünk ha dolgozom és keresem ha nem akkor megcsalom biztos. Nem tudom mit tegyek mert szeretem de valahogy azt érzem hogy ennek a kapcsolatnak már lőttek. Magamban meg kezdek kikészűlni?

Figyelt kérdés

2012. okt. 19. 14:35
 1/3 Fülünyúl ***** válasza:
34%
Alaptalanul senki nem üvölt, és senki nem féltékeny ennyire.
2012. okt. 19. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

valszeg ö csalt meg és most dolgozik a lelkiismerete


én nem tűrném el az tuti

akár szeretem akár nem a kölcsönös tisztelet az alap dolog

2012. okt. 19. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 ASOT ***** válasza:

Az első 2 válaszolónak a válaszait is igencsak fontolóra lehet venni mert, még az is lehet h tényleg ő csalt meg. (még ha el sem tudnád róla képzelni)


Próbáld vele ezt megbeszélni megértetni, de ha nem képes megbeszélni ezt sem normálisan és higgadtan akkor elgondolkozhatsz azon hogy hogyan legyen tovább ez a kapcsolat vagy legyen e tovább...

2012. okt. 19. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!