Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A kapcsolatunk elején megcsalt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kapcsolatunk elején megcsalt a barátnőm. Azóta már lassan egy éve húzom. Belefáradtam? Részletek lent.

Figyelt kérdés
Megbánta és azóta is folyton csak azt bizonyítja,hogy mennyire szeret,de én valahogy nem bírom kiverni a fejemből ami az elején volt és nem érzem magam boldognak.Van egy másik lány akivel talán most megpróbálhatnám,de nem akarom megcsalni barátnőmet szakítani meg nem nagyon tudok vele.ha kicsit veszekszünk már napokat sír és egyszerűen rossz nézni. Nem tudom mit kéne tennem!?

2013. júl. 4. 12:28
 1/10 anonim ***** válasza:
Ne engedj az érzelmi zsarolásnak. Ez a te életed, ha nem vagy boldog, akkor bizony változtatnod kell. Egy olyan emberért, aki megcsalt, pedig végképp nem éri meg, hogy boldogtalan legyél.
2013. júl. 4. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Csak nehogy úgy járj mint Barta Zsolt.
2013. júl. 4. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
83%
Érzelmileg zsarol a barátnőd. Ha nem tudod túltenni magad a megcsaláson, akkor mondd el neki, hogy nem megy, nem tudsz megbízni benne és hiába próbálkozik. Jobb ilyenkor szakítani.
2013. júl. 4. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Akszidentális Errőr ***** válasza:
78%
Én nem értem, hogy hogy bírtad egy éven át mellette. Szakíts vele, sírni fog, aztán majd elmúlik. Te meg légy boldog valaki olyannal, aki nem szúr hátba (már az elején)...
2013. júl. 4. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
a sírást olyan szépen meg tudják játszani, nekem is picsogott a nőm, amikor megcsalt hogy fogadjam vissza, aztán mikor megtettem, újra megcsalt, ne higgy nekik
2013. júl. 4. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%

Az elején mi a fa$zt vársz?! Nem is ismert téged, nem is tudta hogy kellesz-e neki! Ha emiatt problémázol elég hülye vagy!

30F

2013. júl. 4. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
De azért lefeküdt egy másik csávóval, akiről szintén nem tudta kell-e neki... Akkor most vagy igaz a "nők felszínesek" főtétel, vagy a másik csávó jobban kellett volna neki, de mivel az lepattintotta ezért "jó a szamár is" elven maradt a kérdező. Egyik sem jó ómen.
2013. júl. 4. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Ha nem tudja,hogy kellek-e neki akkor minek is jött össze velem?? Jogos..összejössz valakivel és az első pár hónapba nyugodtan feküdjön össze akárkivel hogy tapasztalja ki kell neki? Szép ember lehetsz :) A többieknek köszönöm.
2013. júl. 4. 18:03
 9/10 anonim ***** válasza:

tegnap 18:03


Mi az hogy összejön? Nehogy már az első perctől hozzád tartozónak gondold mintha mondjuk már pár hónapja együtt lennétek! Te akkor még semmit nem tettél le az asztalra őérte. Csak vele voltál de nem volt az igazi kapcsolat. Ezt igazolja hogy mással is kikezdett.


Ha rendes kapcsolat lett volna akkor meg se tette volna. Nem tudom mit vársz egy csajtól akit alig ismertél és azt se tudta hogy lesz-e belőled valami vagy sem.

2013. júl. 5. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
ezt bebuktad barátom..alig ismer? végülis csak 5 éves korom óta és mielőtt összejöttünk kb 3 hónapot randizgattunk. (Y)
2013. júl. 5. 14:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!