Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Volt vs. Jelenlegi barátnő?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt vs. Jelenlegi barátnő? Mért érzem ezt?

Figyelt kérdés

15évesen Myvipen ( akkor még az volt a divat :D ) megismerkedtem egy lánnyal. Sajnos csak neten tudtunk beszélni, mert én debreceni vagyok Ő meg Nyiregyháza mellett lakott. Először nem is gondoltam rá, hogy lehet köztünk valami de egy idő után már folyton csak azért léptem fel Msnre, hogy vele beszéljek.Akkoriban egy évfolyamtársammal voltam összejövőbe de inkább hanyagoltam, mert ez a lány jobban érdekelt..pedig élőben nem is láttam még. Egy idő után már telefonon is beszéltünk. Meg beszéltünk egy talit itt Debrecenbe (mert az apja itt lakik és pont jött hozá). Élőben még klasszabb csaj volt, mint a neten :D 4órát voltunk együtt csak de teljesen elvarázsolt. Attól a délutántól kezdve nem érdekelt semmi és senki csak Ő. A második randin lesmároltam de megmondta, hogy nem akar velem járni, mert alig ismer még.Mondtam, hogy akkor találkozgassunk hétvégente.. egyre jobban megszerettem és ez sajnos féltékenységgel járt. Mindig tudni akartam kivel van, mit csinál. Összejöttünk hivatalosan is (előtte is olyan volt, mintha járnánk csak nem mondtuk ki.) Egyre rosszabb volt, mert volt, hogy csak 2hetente voltunk együtt egy délutánt. Teljesen bebeszéltem magamnak, hogy ott ahol lakik van valakije.Kicsit "kémkedtem" utána. Kamu msn-en felvettem pár osztálytársát és kérdezősködtem róla de nem tudtam meg semmi olyat ami arra utalt. Őt is felvettem és írogadtam neki de nem volt túl barátságos a kitalált énemmel. De nem tudtam leállni a féltékenykedéssel. Egy nap legalább 10x hívtam.. volt, hogy már fel se vette. Akkor még idegesebb lettem..hívtam a barátait, hogy mondják meg hol van, mit csinál.Ha Ők se mondták meg akkor az anyukáját és a tesóját is hívtam.Ha együtt voltunk sokat veszekedtünk, mindig azt mondta, hogy sok vagyok neki. Szünetett kért de én nem akartam elveszteni ezért folyton kimentem hozzájuk, virágot vittem, könyörögtem neki, hogy ne távolodjon eltőlem. Kb. a harmadik ilyen megjelenésemnél ott volt egy fiú osztálytársa is.Teljesen elvesztettem az önunaralmam és jelenetett vágtam.Barátnőm kidobott és közölte, hogy ez volt élete legrosszabb féléve és megbánta, hogy megismert.

Sokáig nem tudtam elfelejteni..mindig is az első szerelmem ként gondoltam rá és nem volt olyan hét, hogy ne gondoltam volna Rá és arra, hogy Ő gondol-e rám.

Többször néztem fészen de nem jelöltem be, mert elakartam felejteni.Volt azóta két kapcsolatom de nem szerettem őket így nem tartottak sokáig.

Most 9hónapja járok valakivel.Teljesen jo (volt) a kapcsolatunk.

Tegnap volt egy hete, hogy mentem a csajomhoz, állok a buszmegállóba éés kit láttok meg?! a lányt aki miatt több, mint egy évet szenvedtem!! Láttam, hogy észre vett, rám is mosolygott. Hiába mondogattam, hogy "nem megyek oda, nem megyek oda",oda mentem.Teljesen normális volt. Végig mosolygott, mint amikor legelőször találkoztunk.Kb.20 percet beszéltünk.Nekem közbe elment 2buszom, neki 1. Rákérdeztem, hogy van -e barátja? Mondta, hogy nincs már egy ideje.Persze, vissza kérdezett és én barom azt hazudtam neki, hogy van egy rossz kapcsolatom..akkor még hazugság volt. Mondta, hogy most az apján lakik a suli miatt és találkozhatnánk sűrűben. Erre mondtam, hogy bejelöm fészen. Utána jött a következő busza amire fel is szállt.

Mire haza értem már bejelölt.. beszélgetünk és úgy néz ki holnap találkozunk.

Csak nem tudom mi legyen a mostani barátnőmmel.. nem igazán foglalkozok vele mióta feltünt az exem de úgy érzem szeretem csak nem úgy mint a másik lányt.De kilenc hónapja mellettem van.Nem tudom csak úgy kidobni.Teljesen összezavarodtam.

19/F



2013. júl. 6. 13:30
 1/8 anonim ***** válasza:
47%

Tégy a világnak 1 szivességet:

LŐDD LE MAGAD!

2013. júl. 6. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nehéz eset végig olvastam, lineáris meg minden. Csak arra gondolj a jelenlegi barátnődet ezzel nem bántanád meg? Meg szóval érdemes-e egy jó kapcsolatból kilépni? Meg előbbivel nem is szexeltél míg az utóbbival annál valószínűbb.....


Szerintem találkozz vele 1x-2x és elválik mi lesz...

2013. júl. 6. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Kedves Névnamenick : majd még meg gondolom.

Második : Pont az első lánnyal.vesztettem el a szüzességem..és Ő velem. Jó kapcsolat volt.. de én már sokkal többet gondolok az exre de nem tudom kidobni a mostanit. Pedig ez már sose lesz jó kapcsolat.

2013. júl. 6. 13:45
 4/8 anonim ***** válasza:
Én azt mondom hogy hiába vagy együtt a mostani barátnőddel, érezni hogy csak megszokásból vagy vele, nem szerelemből. Ha szerelmes lennél akkor ilyen szerintem fel sem merült volna benned hogy "jajj azért nem akarom dobni mert már velem van régóta" stb. Én nem rabolnám se az ő idejét se a sajátodat. Talán már megváltoztál és most összejöhet az előző barátnőddel. + inkább legyél egyedül mint egy ilyen kapcsolatban ahol azért vagy vele mert nem akarod megbántani, közben meg totál odáig vagy a régiért. Gondold át jól.
2013. júl. 6. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
*sajátomat akartam írni bocsánat
2013. júl. 6. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
utolsónak igaza van második vagyok.
2013. júl. 6. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Ne félj kidobni ha nem szereted...Melletted áll melletted áll kit érdekel 9 hónap ha 5 éve együtt vagytok az oké de 9 hónap?Szerintem menj vissza ez előzőhöz:)
2013. júl. 12. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Az eset nem nehéz, ahogy más írja.

Te EBBE a lányba vagy szerelmes. A kapcsolatotokat a féltékenység szúrta el. Mivel most ott él, gondolom nem lennél féltékeny, így nem is tennéd tönkre a dolgot (ugye nem?!), mert akkor tégy egy szívességet a jelenlegi barátnődnek és szakíts vele, mert így csak hülyíted, hiszen nem őt szereted. És te is boldogabb leszel. A helyzet egyértelmű, csak meglépni nehéz. De meg kell tenned!

2013. júl. 12. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!