Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy tudjam megszerezni magamnak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudjam megszerezni magamnak?

Figyelt kérdés
Van egy osztalytarsnom es most kulonvalunk szoval elmegy mas suliba es en is mert 9-esek vagyunk(leszunk oszel).Hogyan tudnam megszerezni mar nagyon sokat beszeltem vele es eleg jo baratok vagyunk de en tobett akarok mint barat.Kerlek segitsetek adjatok otleteket tanacsokat es ha lehet tapasztaltabakat.Ja es persze van egy fiu akivel siznten sokat beszle es kicsit fele huz mit tudnek csinalni hogy inakb engem szeressen meg.Valszotokat elore is koszonom

2013. júl. 7. 01:30
 1/8 anonim ***** válasza:

"Van egy osztalytarsnom es most kulonvalunk szoval elmegy mas suliba es en is mert 9-esek vagyunk(leszunk oszel)"


Eddig bírtam olvasni.


Na megyek inkább játszok :D

2013. júl. 7. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

előszőr is öld meg a másik fiut. aztán gyujtsd fel a sulit , ahová menni akar, hogy ne oda menjen hanem oda, ahová te. aztán 1 sötét sikátorban fogj kést a nyakához,és mond meg neki, hogy vagy te, vagy a halál.


Szivesen, nincs miért hálálkodni.

2013. júl. 7. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Először egy nyelvtankönyvet kéne tanulmányoznod...:D
2013. júl. 7. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Jo bocsanat a helyesirasert amugy is kulfoldi vagyok na mind1.Amugy az ilyen beszolasoktol most azt hiszed hogy meno vgy vagy mi?nem ertem.Ha meny mutast a tehetsegedet anyadnak ne it kerlek szepen.
2013. júl. 7. 02:16
 5/8 anonim ***** válasza:
Anyámék külföldön vannak :D
2013. júl. 7. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ako a rokonoknak vagy aki vigyaz rad
2013. júl. 7. 02:57
 7/8 anonim ***** válasza:
Egyedül vagyok itthon.
2013. júl. 7. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ne b*ziskodjatok már szegénnyel... te meg verd be az orrát a másik takonynak, és mondd a csajnak hogy inkább veled legyen.. üdv. :az ovi igazgató
2013. júl. 14. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!