Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lehet hogy apakomplexusom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet hogy apakomplexusom van? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés
13/l vagyok de szerelmes egy 19 éves fiúba.Nem túl sok szeretetet kapok a családtagjaim részéről így csak arra vágyom hogy legyen egy idősebb barátom és átöleljen és kiegészítse az életem.És számíthassak valakire bármikor.A saját korosztályommal nem jövök ki, barátaim nincsenek így egy szóval egyedül érzem magam szeretetre éhes állapotban. Értelmes válaszokat szeretnék!!!

2013. júl. 10. 11:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
24%
Igen meglehet hogy amiatt van.
2013. júl. 10. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
90%
Hát a 19 még nem lehetne az apád szóval apakomplexusnak így még nem mondható de nem jó az ekkora különbség sem :) 23/F
2013. júl. 10. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
83%
Dehogy vna apakomplexusod, az se tudod mi a szerelem. Pusztán szeretethiányod van, amit kivetítesz egy vonzó emberre.
2013. júl. 10. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Hasonló helyzetben vagyok csak nekem nem apakomplexusom van hanem gyülölöm az apámat és az az összes férfit is. Én sem nagyon, de fura módon ennek ellenére én pont h nem szeretem ha szeretgetnek... Persze gyere össze a sráccal :) 16L
2013. júl. 10. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Értem...De mit csináljak?:(
2013. júl. 10. 11:15
 6/11 anonim ***** válasza:
A fiatal lányok nagyon gyakran "szeretnek" bele idősebb fiúkba/férfiakba, ez még nem jelent semmit.
2013. júl. 10. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Akkor lenne apakomplexusod ha egy 50 éves kellene. Amúgy amit érzel az normális de elronthatja az életedet ha nem kezeled okosan, mivel szeretetqurvát csinálhat belőled. Vagyis hogy a szeretetért fogsz valakivel együtt lenni, még akkor is ha csak keveset fogsz belőle kapni. Az ilyen lányok sokmindenre hajlandóak azért hogy szeressék őket de ez általában úgy néz ki hogy csak kihasználják őket és nem kapnak szeretetet, se tiszteletet.


13 éves korban amúgy is megbolondul a szervezet és annak a változásnak is lehet ilyen lecsapódása.


Szerintem bele mehetsz de csak ha a fiú maximálisan megbízható és rendes. Ápolt, jótanuló, nem szemetel stb. Sajnos kellő emberismeret hiányában csak ilyeneken tudod lemérni hogy milyen ember lehet. Ha bármi gyanús akkor még józanon kerüld el mert könnyen megvezethet, a szeretetéhséged megtéveszthet a fiú pedig kihasználhat téged.

30F

2013. júl. 10. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

ma 11:14


Mi bajod az apáddal és a férfiakkal? :)

2013. júl. 10. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én leszek a pasid! ;) 14/F
2013. júl. 28. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ez természetes, általában a lányok az idősebb srácokat kedvelik, mert a nők többsége a férfit keresi és nem a kisfiút. De gondolj bele a srác helyzetébe, ő nagykorú, te meg még nem vagy 14, szóval ha összejönnétek, ezzel nagy bajba keverheted őt, gondolom ezt te sem akarod... Várj, amíg 14 nem leszel. 21/F
2013. júl. 28. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!