Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Apakomplexusom van? (Kérdésed...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Apakomplexusom van? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés

Mindig is az idősebb pasik tetszettek, de mostanában már egyre feljebb megyek, ahogy öregszek. Most is egy 43 éves férfi tetszik, de hát van családja :( Előtte is egy 39 éves volt, aki felkeltette az érdeklődésem. A saját korosztályomban senki nem érdekel, de az idősebbek már mind házasok szinte. Ki lehet ezt nőni ?

18/L


2011. jan. 29. 21:26
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Én már kinőttem, nem vagyok házas :)

F

2011. jan. 29. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

2 külön mondat :P

Nem a házasságra értettem :D

2011. jan. 29. 21:41
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kérdező.. Nem tudom ki lehet-e nőni. Én 21 éves vagyok és lassan nem kinövöm, hanem belenövök abba a korba, mikor már nem csak egy kislányt látnka bennem ezek a férfiak..Addig meg nincs más hátra, mint türelem..:)
2011. jan. 29. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Fúh én ettől félek, hogy ez fog velem történni. 14 vagyok és most egy 19 éves fiú tetszik. Nekem is mindig öregebbek tetszenek valamennyivel. Remélem nem fog elfajulni jobban.
2011. jan. 29. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Csak rajtad mulik,hogy mit szeretnél.Nagyon fiatal vagy,és jobb lenne,ha màr most keresel hozzàdvalót korban is.Ennyi idõsen egyébként elõfordul,hogy vonzónak talàljuk az idõsebb férfiakat.
2011. jan. 29. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Tudom :D

Szerintem nem igazán kinőni fogod, hanem "hozzáöregszel" ehhez a korosztályhoz. Mert gondolom, 10 év múlva nem feltétlenül az 50-esek fognak tetszeni. 25-30 évesen meg már nem akkora tragédia a 10-15 év korkülönbség.

2011. jan. 29. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

21:44


Neked teljesen normàlis az érzésed,5 év az semmi.

2011. jan. 29. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Jujj. A 25-30 évesekkel mi a baj? Lehet, hogy komplexusos vagy, és azt nem hinném, hogy lazán ki lehet nőni. Pszichológussal beszélgettél már erről?
2011. jan. 29. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Mondjuk igazából apa nélkül nőttem fel, félévente egyszer ha beszéltem apámmal. Valószínűleg ez is közrejátszik.
2011. jan. 29. 21:59
 10/17 A kérdező kommentje:
Nem voltam még pszichológusnál amúgy, mert eddig nem tűnt fel a dolog, hogy bármi gáz lenne vele, csak mióta a környezetemben 1-2 ember megszólt, hogy nekem miért mindig az apám korú emberek tetszenek.
2011. jan. 29. 22:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!