Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Vissza tudom szerezni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vissza tudom szerezni?

Figyelt kérdés
Szakitottunk barátnőmmel 1 év után, csodálatos kapcsolatunk volt, néha voltak viták. nem csaltuk meg egymást. Volt 1 feszült hetünk összevesztünk és hülyeségeket vágtunk egymáshoz. azt mondta hogy már nem szeret és kicsit lazulnia kell. azt hogy nem szeret azt nehéz elhinni, mert látszik még rajta. csak tartanak mindkettőnkbe a sérelmek amiket egymás fejéhez vágtunk. nem vagyok szomorú, de annyira segitettük egymást az életbe, hogy a hétköznapokba hiányzik. ha esetleg várom hogy lecsillapodjanak az indulatok akkor van esélyem?:)

2013. júl. 12. 15:52
 1/6 A kérdező kommentje:
annyit megjegyzek hogy neki én voltam az első szerelme, és komoly kapcsolata.
2013. júl. 12. 15:53
 2/6 anonim válasza:
hány évesek vagytok?
2013. júl. 12. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
én, 20 ő 16.. talán ezért is lett ami lett.. nem most szeretném vissza szerezni azonnal. kicsit nekem is túl kell tenni magam a sérelmeken. de hiányzik azért. úgy tervezem hogy pár hónap után felkeresem. :)
2013. júl. 12. 16:02
 4/6 anonim ***** válasza:

pár hónap után?

majd jól a fejedhez vágja, hogyha eddig nem kerested, ezután se tedd.

az is lehet hogy pár hónap múlva talál valaki mást

2013. júl. 12. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
akkor mennyi idő után keressem szerinted? most nem jó ha keresem mert nem ülepednek le a dolgok.
2013. júl. 12. 16:11
 6/6 anonim válasza:
egy hetet várj, max másfelet! De ne többet, mert addig csak fortyognak bennetek a sérelmek, és félő, hogy elnyomják a szelemet!
2013. júl. 18. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!