Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tegnap találkoztam az excsajom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegnap találkoztam az excsajommal, mondta, hogy még mindig szerelmes belém, de nem akar barátságon kívül mást, vissza lehet még szerezni?

Figyelt kérdés
2 hete szakítottunk, együtt is éltünk, 4 hónapos kapcsolat volt, iszonyat nagy szerelem mindkét fél részéről, telepítettem egy kémprogramot a gépére, mert kiv. voltam, hogy tényleg őszinte-e, az volt. Erre rájött és elvesztettem minden bizalmát. Tudom, hogy jó nagy hülye voltam...igaza is van, mondta, hogy bármit megmutatott volna, ha kérem, miért kellett ezt... mintha kést forgatott volna a szívemben :( azt mondta találkozgathatunk, elkezdhetjük felépíteni a bizalmat újra, de ebből kapcsolat már nem lesz. Mondta, hogy én voltam élete szerelme, ilyen már többet nem lesz az életében... Miért teszi ezt, ha szerelmes? Miért kell mindkettőnknek szenvednie? Meg lehetne valahogy puhítani? Nagyon határozott személyiség. Ő 29N én 27F

2013. jún. 23. 11:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Adj neki időt, és a tenyereden hordozgasd kb.
2013. jún. 23. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 kolosszus22 ***** válasza:

Nekem kicsit büdös a sztori. Csak 4 hónap volt a kapcsolat, de tudja h te voltál élete szerelme, stb. Valami itt nem stimmel, ha valóban te voltál élete szerelme akkor ennyiért nem hagyná veszni, hibáztál, de azért ez megbocsájtható lenne.

26F

2013. jún. 23. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A kapcsolat alapja a bizalom. Ha nem tud benned megbízni akkor nincs mit tenni. De ha újra találkozgattok akkor az már valami. Am meg tényleg hülye voltál. Kém program? Magánélet egy kapcsolatban nincs?
2013. jún. 23. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nála nincsen 2. esély, és sztem is ez megbocsájtható... 2 hónapot éltünk együtt, volt, hogy veszekedtünk, de csak hülyeségeken, utána jókat röhögtünk, ő ezt is úgy fogja már fel, hogy "állandóan acsarkodtunk", Kicsit megkattant szegény... tudom, én vagyok a hibás és nagyon remélem, hogy ezen túl tud lépni majd...
2013. jún. 23. 11:51
 5/7 anonim ***** válasza:

Tartaléknak akar téged, hogy ha éppen nincs senkije, akkor odamehessen hozzád beszélgetni. Ennyit akar és nem többet.

Én is úgy gondolom, hogy a bizalmat egyszer lehet elveszíteni.

2013. jún. 23. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én ugyan igy jártam. Ha erős jellem és határozott személyiség akkor sajnos nem tudsz mit tenni, amit mond az úgy lesz. Ő nem másitja meg a véleményét. Az én exem is ilyen, nem sikerült nekem sem visszaszereznem pedig ő is szeretett.

Szerintem hagyd a fenébe!! Ha megmondta, hogy nem akar kapcsolatot akkor csak magadnak okozol fájdalmat hogy reménykedsz és töröd magad a semmiért. Könyveld, el hogy hibáztál és keress mást. Tudom, hogy fáj de nem tudsz mit tenni. Én is erre faragtam rá, ha a bizalom elveszik nem tudsz mit tenni visszaszerezni nem lehet egy ilyen karakterű embernél. Előbb kellett volna gondolkozni :(

2013. jún. 23. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Telepitettél egy kém programot a gépére, hát gratulálok:D

Ha az elsö 4 hónapban ilyet csináltál, mi lenne késöbb?

Nem tudom,hogy ajánlanám e a csajnak,hogy újra kezdje veled.

2013. jún. 26. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!