Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan vegyem rá?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vegyem rá?

Figyelt kérdés
Hogy vegyek rá egy 9 évvel idősebb srácot,hogy járjunk? Őt zavarja a 11 év,pedig már nem 14 éves vagyok. Viszont lefeküdni leakar..

2013. júl. 12. 16:51
1 2
 11/15 Adrii18 válasza:
Figyelj, ez a srác még nem fogja lekötni magát 30 éves koráig nagyon magát. Még az a jó neki ha elmehet szórakozhat a haverjaival. Meglátja rajtad, hogy fiatal vagy, könnyelmű és ezt ki is fogja használni és aztán el is megy, nem hallasz többet róla. Próbálj meg inkább a korosztályodban ismerkedni 14-16 között.
2013. júl. 13. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:

Mi az, hogy 9 évvel idősebb srác, zavarja a 11 év?

Amúgy a korod érdekelne.

2013. júl. 13. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
A szex-szel nem tudod "járásra" rávenni, csak egy újabb szexre, - akár minden nap is, - de ő akkor sem fog társának tekinteni.
2013. júl. 15. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Ja ne hogy lefeküdj vele .Aztán ott fog hagyni,ha szerencséd van,ha nem akkor lefekszik veled újból és újból. Aztàn egy kis hülye ri...nc -nak fog tartani!!!!!! Majd a haverjai előtt fog kibeszélni ,hogy milyen is vagy ,csak egy strigula leszel neki. Hidd el volt már részem ilyenbe tudom engem is kihasznált. Csak sajnos én szerelmes votam belè
2013. aug. 23. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 József Urbán válasza:
Ne sűrgesd, főleg ne akarj lefeküdni vele. Ahogy látom semmi bűszkeség nincs benned. Tanácsom, várj még minimum 4 évet mindent másképp fogsz látni. Azzal, hogy "szétteszed" a lábad ilyen fiatalon teljesen kiégsz és amikor valójában érett leszel már rá, érzelmileg is,addigra a rengeteg csalódás miatt már semmit nem ér az életed. Tudom most ezt Te másképp látod "menő" lefeküdni ilyen korán. Szerinted miért nem kapsz autóra jogosítványt a Te korodban? Iskolában az "érettségi" vizsga miért pknt erre az időre szól? Nyugalom semmiről nem maradsz le. Ha kiegyensúlyozott valódi életet szeretnél.
2016. jan. 24. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!