Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mivel vegyem rá magam, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel vegyem rá magam, hogy végleg elfelejtsem az exem?

Figyelt kérdés

3 évig jártunk közben kétszer szakítottunk de most véglegesen. Elég sokszor megalázott közben más csajoknak is csapta a szelet még a barátnőimet is megkörnyékezte.. elég durván.. hazudozott, alapból kicsapongó link életet él..Bekerült egy új társaságba, teljesen megváltozott kb semmi jó tulajdonsága nem maradt. Most én szakítottam vele mert elegem van ebből az egészből.. én mindent megtettem érte amit csak lehetett, mindent megbocsájtottam neki és ő ugyan úgy szemét módon viselkedik.. most meg hogy szakítottunk ha össze futunk buliba mondjuk játsza a fejét előttem féltékennyé akar tenni, időnként fb.-on is írogat és nevetségesen viselkedik. Már nagyon unom! Ha beszólok neki azt kb bóknak veszi.. mit kezdjek vele? Ki akarom törölni teljesen az életemből, de ő nem hagyja! ??

18/L


2013. júl. 7. 14:11
 1/3 anonim ***** válasza:

Jöjél össze valakivel akkor talàn felfogja! ;)

18f

2013. júl. 7. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
két szakítás között össze jöttem mással ami nem tartott túl sokáig mert nem voltak nagy érzések de mikor vége lett egyből keresett..
2013. júl. 7. 14:22
 3/3 Takacs Laszlo 15 ***** válasza:
Akkor ne foglalkozz a feldobott labdaval,fordulj masfele,es keress is mast.
2013. júl. 11. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!