Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nagyon szeretem de el kell...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon szeretem de el kell felejtenem. Adnátok nekem tanácsot?

Figyelt kérdés
Már nem ez az első alkalom,hogy miatta szenvedek régebben tettem fel róla egy kérdést,hogy jó döntés volt e vagy nem?! http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_.. a kérdés után kb 1 hónapra írt,hogy mennyire hiányzok neki és,hogy csak engem akar,bocsánatot is kért és megígérte,hogy megváltozik...Nos hát meg bocsájtottam neki és jól meg is voltunk egészen addig amíg nem vesztünk össze.Nem mondhatni nagy veszekedésnek éppenséggel csak egymáshoz "vágtunk" pár durva szót..Másnap mentem is bocsánatot kérni de azt mondta,hogy elbizonytalanodott és hát persze hogy a régi szerelme vigasztalta meg..szünetet kért..nem is kellett neki sok idő 2 óra után írt,hogy szakítani akar és hát én nem álltam útjába,hagytam el menni elvégre ha már másodszorra se tudtam boldoggá tenni velem lehet a baj...nagyon rosszul éreztem magam,hogy már nincs többé "ő"..nagyon szerettem bármit meg tettem volna érte...a meglepő dolog ezután történt,hogy megint írt kb 2 nap után de elhajtottam,mondtam neki hogy ez így nekem nem fog menni és,hogy én ebbe belefáradtam így hát nem adtam neki még egy esélyt amit viszonylag bánok is de valahol a szívem mélyén tudom hogy így jobb lesz mindkettőnknek..a szakításunk úgy 2 hónapja lehetett és hát az érzéseim egy cseppet sem változtak iránta,nagyon hiányzik de el akarom felejteni..

2013. júl. 15. 18:32
 1/7 A kérdező kommentje:
16/F ezt elfelejtettem
2013. júl. 15. 18:34
 2/7 anonim ***** válasza:
Nagy mennyiségű alkohol segít felejteni :)
2013. júl. 15. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
szombaton alkalmaztam,de a másnap már nem jött be annyira:D
2013. júl. 15. 18:48
 4/7 anonim válasza:
Hasonloban járok én is......találkozz a haverjaiddal akik elfelejtetik veleda dolgokat akik felviditanak (nem a piára, a drogra és a cigire gondoltam)....lógj másokkal....probálj 'kikapcsolodni.....tereld el a gondolataidat....a barátaid ott vannak akikre bármikor számithatsz!!!
2013. júl. 15. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hát akkor sok sikert neked is a felejtéshez! :)
2013. júl. 15. 20:49
 6/7 kegyetlenigazsag válasza:
AMNÉZIA
2013. júl. 16. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Én is pont igy vagyok a volt barátnőmmel,egyszer hiányzik egyszer pedig nem..én sem tudom mit akarok valojában.

Már 4-szer is szakitottam vele de valahogy mindig megbocsájtot amit nekem kellet volna,Áprilisban újra össze jöttünk de most ő szakitott velem pár hete,mert szerinte csak kihasználom és túl perverz vagyok..

Szivem mélyén én igazán szeretem őt és nem csak azért jártam vele mert ki akarom használni.. de ha nem akarja hát nem,szóval én is probálom elfelejteni a történteket,de valahogy nem megy mert mintha az egyik pillanatban engem akarna a másikban pedig nem.

Holnap berugok a haverjaimmal mint a ló :D

Talán elfelejtem :))

De a ha sokat lógsz a barátaiddal,sok hülyeséget csináltok akkor pár nap alatt már nem is fog érdekelni..

Nem csak egy nő van a világon! :)

Lesz még több ilyen problémád ahogy minden normális embernek! :D

16/F

2013. júl. 19. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!