Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Adjatok tanácsot, mert megőrül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Adjatok tanácsot, mert megőrülök!?

Figyelt kérdés
A párommal kijöttünk 3 hónapra dolgozni a családjához Németországba. Én mosogatok, ő meg salátákat készít egy helyi étterembe... Nem egy álom meló, de legalább megfizetik. ( 1000 euro ) Nos, mi úgy egyeztünk meg, hogy csak 3 hónapra jöjjünk, mivel én szeretnék szakmát tenni. Ő az ittlétünk alatt meggondolta magát és szeretne maradni, én viszont nem mivel csak a kutya meló vár ránk amíg a nyelvet nem tanuljuk meg olyan szinten, hogy egy eladónak eltudjunk menni. Nem akar velem visszajönni, én meg sehogy sem akarok itt maradni, fiatal vagyok, szakmát szeretnék ( ő nem akar ), félek, hogy elcseszem a jövőmet. Netán ha összevesznénk itt kint, nagyon rá vagyok szorulva, szóval automatikusan mehetnék haza csöveskedni. Ő meg hajthatatlan a Magyarországi helyzetet tekintve, mivel 6 hónapig nem talált munkát, itt már a második nap mehettünk mind a ketten dolgozni. A családtól 0-24 be azt hallom, hogy elb@sszuk az életünket, ha nem maradunk. Valaki adjon valami tanácsot, vagy ennyi volt? Szakítunk? :S 20/F
2013. júl. 13. 16:04
 1/8 anonim ***** válasza:
minek jössz haza? ha van eszed maradsz és félre rakod a pénzt 100 euróból lehet félre tenni ha nem kell albit fizetni meg kajára költeni én se jönnék haza szaros minimálbérért
2013. júl. 13. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Maradj kint! Visszajöhetsz még később is szakmát tenni és legalább pénzed is lesz. A szakmáról meg annyit, hogy kétféle van itt Magyarországon, amivel lehetetlen elhelyezkedni és amivel nagyon nehéz.

Én kint éltem Angliában pár hónapot szintén, majd ugyanígy suli miatt jöttem haza. Azóta minden nap verem a fejem a falba, hogy miért voltam ilyen balga.

2013. júl. 13. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
ha meg büdös a munka itthon se találsz jobbat azért inkább mosogatok kint 100 euróért mint itthon halálra dolgozom magam 80
2013. júl. 13. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

maradj még, tegyél félre

ott majd jól megtanulod a nyelvet is és utána kereshetsz jobb állást

2013. júl. 13. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ha 20 éves korodra Magyarországon nem kezdted el, vagy nem fejezted be a szakma tanulását akkor igazából , teljesen mindegy. Annyira nem vágysz te arra a szakmára.

Te térj haza, de őt ne akard elrángatni onnan ahol jól érzi magát.


Szerintem a leírtak alapján vége.

2013. júl. 13. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
13%
Gyere, haza és tanuljál szakmát. Nem kell külföldön a magyar nevet csorbítani, mert már eléggé ki van az kezdve. Minden birka ember azt gondolja, külföldön kolbászból van a kerítés. Külföldön is akkor lehet boldogulni, ha az embernek van egy jó szakmája és ért is hozzá. Nem, az hogy most cakkpakk kimegyünk külföldre, és majd úgyis találunk valamit, igaz semmihez se értünk, de majd csak elboldogulunk. Aztán csodálkoznak amikor 2 hét múlva visszajönnek....
2013. júl. 13. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Miért nem tanulsz ott szakmát? Munka mellett. Aztán, ha úgy van, hogy haza szeretnél jönni, lesz szakmád, meg pénzed is, amíg itthon találsz esetleg munkát, vagy ha valami másba szeretnél kezdeni...
2013. júl. 13. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Itt kint még 5 év lenne a szakma sajnos, ha nem több.
2013. júl. 14. 02:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!