Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha megtudnátok, vagy rajtakapn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha megtudnátok, vagy rajtakapnátok a párotokat, hogy megcsal, hogy állnátok bosszút rajta és a szeretőjén?

Figyelt kérdés
Előre leszögezem,nem rólam van szó,de bárkivel megtörténhet.Olyan válaszokat várok,amik nem ütköznek törvénybe,tehát ha lehet a gyilkosságot ne írjátok :D

2013. júl. 18. 13:33
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy. Csak többet nem szólnék hozzá és kiraknám a szűrét szépen csöndben.
2013. júl. 18. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
40%
lelki terror maradandó mentális károkkal
2013. júl. 18. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:

nem állnék bosszút

mérges lennék, csalódott és szakítanék de ilyennel nem foglalkoznék

2013. júl. 18. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
Szeretőjét lerendezném alaposan, a lányt meg kidobnám pár szép jelző kíséretében.
2013. júl. 18. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
Én kiverdesném mind a kettőnek a fogát!
2013. júl. 18. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 Akszidentális Errőr ***** válasza:
100%
Sehogy, ez őt minősítené. A szeretőhöz meg semmi közöm, nem őt utálnám egy ilyen helyzetben, mivel nem ő csapott be, nem ő árult el, hanem a párom.
2013. júl. 18. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
Ha rajtkapnám beszélnék és lenne egy 3mas. Amugy fiúval vagy kányal csal?
2013. júl. 18. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
62%
Én már voltam sajnos ilyen helyzetben, mikor megtudtam, felhívtam a lányt (a barátnőm volt), és megkérdeztem tőle, hogy megérte-e az a két perc. A srácnak a legérzékenyebb pontjára tapintottam, a csaj meg köpni nyelni nem tudott. Nekem ennyi elég volt a "bosszúból". Nincs is miről beszélnem vele/velük a továbbiakban.
2013. júl. 18. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
100%

Velem is hasonló volt, de nem értem miért keverjük bele a szeretőjét? :)


Értem hogy ő az a tényező, aki miatt megtörtént a szakítás, de 1. ez a párodon múlt, 2. mással is megtette volna ezek szerint.


Engem is megcsaltak, mégis csak a csajt utáltam meg, és a férfit akivel lefeküdt, az ég egy világon semmi bajom. Élt a lehetőséggel. Ennyi, ez számára nem bűn.

2013. júl. 18. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem bosszút állni elég gyerekes dolog...Simán kitenném a szűrét és élném tovább az életem. Nem süllyednék le az Ő szintjére azzal, hogy bármelyiken is bosszút álljak...Alapból el is ítélem az ilyet, hogy jajjj most megcsaltak akkor visszacsalom meg hasonlók...;)
2013. júl. 18. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!