Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Egy lány aki tetszik el tűnt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy lány aki tetszik el tűnt Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Szóval az a helyzet hogy megismertem egy lányt a neten és hát nagyon jóba lettünk igazából egymásba is szerettünk de egy nap meg beszéltük hogy mi nem lehetünk együtt mert annyira szertejük egymást és nem akarjuk egymást elveszíteni ha együtt vagyunk csak megkockáztatjuk hogy egymástól elszakadjunk aztán egykét napra rá meg mindenhonnan letiltott fb-n függesztette magát letiltott MSN-en letörölt skypon meg minden és nem tudom mit tegyek nagyon hiányzik nekem tudnátok segíteni mit tegyek??

2013. júl. 19. 08:42
 1/9 anonim ***** válasza:
A telefonszáma nem volt meg?
2013. júl. 19. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ismeros,velem is megtortent mar pont ugyanigy:)

Ha valoban szeretett teged,nyugodj meg keresni fog,nem birja majd sokaig:)

2013. júl. 19. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ez abnormalis, hogy valaki annyira szeret egy masikat, hogy inkabb letiltja ahelyett, hogy talakozzanak es beteljesuljon a szerelem.

Vagy nem az volt akinek kiadta magat, vagy megsem szeretett annyira, csak nem akart megbantani.

2013. júl. 19. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Annyira szeretitek egymást, hogy nem lehettek együtt? Egymásnak valók vagytok az biztos! Nagyon-nagyon buták lehettek!
2013. júl. 19. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
1.válaszoló meg volt de nem olyan könnyű felhivini 2.válaszoló hát jo lenne ha ez igy történne 3.válaszoló Nem akart megbántani ezt meg is mondta nekem mert ö nem olyan. egyébként sokat segítettem neki a volt pasáit is én ráztam le.
2013. júl. 19. 09:09
 6/9 anonim ***** válasza:
De ha valakit szeretsz azzal együtt akarsz lenni! Nem értem, hogy miért nem lehettek együtt!
2013. júl. 19. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Azért mert ugye még azért nem vagyunk olyan idősek és ha együtt leszünk akkor valószínű hogy elszakadunk egymástól (18-évesek vagyunk)
2013. júl. 19. 09:41
 8/9 anonim ***** válasza:
Ez akkor is hulye felfogas...ha letiltott es nem fog keresni akkor meg igy jartal.
2013. júl. 19. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Segítettél neki. Addig kellettél neki. Nők... Majd rájössz hogy milyenek!
2013. júl. 20. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!