Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nagyon nagy a korkülönbség?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon nagy a korkülönbség? Talán érzett irántam valamit?

Figyelt kérdés

Az utóbbi időben részt vettem egy táborban.. Kicsit unalmasnak találtam, és nem igazán tetszett, de egy fiú feldobta az egészet.. Úgy érzem, hogy nagyon megkedveltem.. És nem tudok kiigazodni rajta, mert olyan kétértelmű dolgokat művelt, hogy összezavarodtam.

Tehát! Ez a srác 21 éves nagyon nyugodt, rendes, normális, kedves, vicces és helyes.. Aranyos, jófej és tényleg nagyon nagyon bírom. :D Térjünk a lényegre. Én csak egy 14 éves lány vagyok, és semmi több. De nem vagyok visszahúzódó és lehet velem beszélgetni. Nagyon sokat beszéltünk, és nagyon aranyos volt. Volt olyan, amikor megfogta a kezem, átkarolt, a szemembe nézett és mosolygott, oda jött hozzám(miközben a többiek vele voltak) és ő egyedül oda jött ,és elkezdtünk beszélgetni és nézni a gyertyákat... Meg ilyen kis apróságok, és annyira ... Hú, hát. Tudom, hogy nem jöhet össze, tisztában vagyok vele... de tudni akarom, hogy talán valamit érzett-e irántam.. :) Valami... akármi! Igazából még sok minden van, de hosszú.. és én csak átélném! Újra.... és újra... :)



2013. júl. 22. 00:05
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
0%
nem nem és nem fogom elolvasni remélem segítettem :P
2013. júl. 22. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Nem olvastam el, csak a számokat. De én, 21 éves létemre egy Istennek sem hajtanék rá olyan nőre(?!), aki nincs még legalább 16.
2013. júl. 22. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Aranyos kérdés.

biztos hogy érzett valamit, hiszen nem véltelnül kereste a társaságodat.

de mondjuk 4 év mulva keresd fel akkor már hétha megoldható lenne hogy együtt legyetek.

2013. júl. 22. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Ja, közben elolvastam, tényleg aranyos a kérdésed és a hozzáállásod. Jól mondja Shevy, pár év múlva esetleg.:) És igen, az is biztos, hogy megtetszettél neki. Lehet, hogy csak kellemetlen volt neki a korkülönbség.
2013. júl. 22. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Ez aranyos kis történet :) Egyébként igen, alapjában véve nagyon sok. Ismered egyébként a srácot? Mármint úgy értem, hogy a táborban ismerted meg, vagy már azelőttről is?
2013. júl. 22. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

2-3 évet várj. Ismeretségi körben 17 éves lány jött össze 25 éves fiúval. Ennek több mint 20 éve, és azóta boldog család egy csomó gyerekkel...

:)

Sok boldogságot!

2013. júl. 22. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Még az elsőnek is, köszi, tényleg sokat segítettél. Legyél boldog! :D Hát.. Pár év múlva.. Gondoltam erre, de időközben rájöttem arra is, hogy pár év múlva bármi lehet. Lehet, hogy megtetszik más, beleszeretek egy másik fiúba.. 14 éves vagyok, még bármi lehet.. Mindig is tetszettek az érett fiúk, akikkel lehetett beszélgetni és nem azok az üresfejű, éretlen srácok... De jövőre megint meglesz szervezve ez a tábor, és megint elmegyek én is, és ő is.. Már nagyon várom! De ez majd csak évek múlva derülhet ki.. :( Azért köszi mindenkinek! :)
2013. júl. 22. 00:12
 8/17 A kérdező kommentje:

ma 00:10

Ismerem már egy 4-5 éve :)

2013. júl. 22. 00:13
 9/17 A kérdező kommentje:

ma 00:11

Köszönöm! :D

2013. júl. 22. 00:14
 10/17 anonim ***** válasza:
Nos, ha valóban régóta ismered akkor gondolom tisztában vagy a fiú jellemével. Hogy milyen a magánéletben (akár közös ismerősöktől is tudva/hallva), hogyan viszonyul a lányokhoz, volt barátnőihez, stb. Ha tisztában vagy ezekkel akkor megpróbálhatsz puhatolózni nála afelől, hogy hozzád miként viszonyul. Innen már tudsz Te is mérlegelni, hogy mire számíthatnátok egymástól. Nem azt mondom, hogy fejetlenül rohanj előre. Légy megfontolt, higgadt, derítsd ki a fentieket és ki tudja, talán jól is elsülhet a dolog. Sok sikert! :)
2013. júl. 22. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!