Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A kerdesem inkabb fiuknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kerdesem inkabb fiuknak szol, mint lanyoknak, bar mindenki valasza nagyon erdekel, szoval arrol lenne szo, hogy en egy olyan lany vagyok aki altalaban fiukkal baratkozik?

Figyelt kérdés
a baratom feltekeny,nekem pedig buntudatom van .. igaz,hogy en nem nezek a "fiubarataimra"maskepp mint baratra,de mar tobbszor eszrevettem,hogy ok neha 1-1 bulin nyomulnak ami engem zavar de senkit sem akarok megbantani,vegulis ok a barataim ..de en szeretem a baratom,ok pedig tudjak,hogy semmi eselyuk sincs nalam ..szoval szerintetek okkal aggodik a baratom ?

2013. júl. 24. 00:40
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
igen. Nem a barátaid mert nyomulnak.
2013. júl. 24. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
az elsőnél a pont!
2013. júl. 24. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 viktor123456 ***** válasza:
46%

Okkal is meg nem is. Mivel semelyik kapcsolat nem tart örökké, így azt mmár illene tudnia, hogy már elvesztett és csak idő kérdésé, hogy mikor.


Tehát agghódhat, mert egyszer rájösz, ha nem basaogatbak féltékenységgel, akkor as milyen jó is. :-) és mész azzal el, aki kedves veled.

2013. júl. 24. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nekem is mind fiú barátaim voltak, az én kapcsolatomban sosem jelentett bajt, főleg ha bizik benned a barátod. Viszont vigyáz az ilyennel mert nekem a legjobb barátom fiú volt, olyan barátság votl amily nagyon ritka és szinte lehetetlen. De pár év után ő többet kezdet érezni és ez a kapcsolatunk róvására ment. Nagyon fájdalms tudd lenni.
2013. júl. 24. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!