Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit jelent ha egy pasi ilyenek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent ha egy pasi ilyeneket írogat más lányoknak?

Figyelt kérdés

A húga már vagy 10 éve a legjobb barátnőm és valamelyik nap amikor beszéltünk akkor mondta, hogy a barátom bejelentkezve maradt a facebookjában és már csak kíváncsiságból is megnézegette miket ír másoknak. Én a barátommal több mint 7 hónapja vagyok együtt. Ő idősebb nálam 7 évvel azaz 6,5-el, de mind1 nem ez a lényeg. Aztán mondja nekem a húga, hogy több lánnyal is beszélget. Jó, hát beszéljen én is beszélek srácokkal. Utána elmondta mikről. Pl volt olyan, hogy a csajszi írta, hogy nem ártana a barátomnak már egy kis wellness erre az meg vissza ír neki annyit, hogy miért eljössz velem? persze a lány írta, hogy majd a barátnőd stb.

Akkor másiknál meg, hogy már több mint fél éve van barátnőm bla-bal erre még odaírja a lánynak, hogy de nyugi attól még tetszel... én nem értem az ilyet.. :/

Meg valakinek odaírta, hogy kanos erre már nem emlékszem mit írt a lány vissza, utána meg még valami olyat is hogy tudja hogy lány is az, aztán a végén az volt, hogy akkor dugunk? Ennyire emlékszem, mert mikor a húga mesélt kicsit lesokkolt a dolog.


Viszont a barátnőm állítása szerint volt olyan is, hogy a szülinapomra is egy lánytól akart megvenni vmit, csak túl drága volt (így nekem azt mondta hogy az üzletben ahol volt, onnan elvitték azt a vmit na mind1).


Szóval nem tudom hova tenni az ilyeneket és igazából nem is esik jól.

Amit a srácról tudni kell 2,5 éve lemondott teljesen a tisztességtelen életről, DJ-ként dolgozott akkor és volt hogy egy nap vagy 3 csajjal feküdt le. Én ismertem már akkor is, és valóban igaz róla minden. Valamint tipikusan az a minden nő álma... sokan nem törődnek azzal, hogy kapcsolatban van így még most is hívják meg írnak neki stb.


Ti mit gondoltok?

17/L a srác 24/F


2013. júl. 8. 11:03
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
kutyából nem lesz szalonna, szívem, de 10 év múlva már Te sem leszel ennyire naív.
2013. júl. 8. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
elsőnek igaza van...túl naív vagy...én a helyedbe nem folytatnám ezt a kapcsolatot, ki tudja kikkel feküdt már össze amíg veled volt...ezek alapján kinézem belőle
2013. júl. 8. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

Hát annyira naív már nem vagyok nekem ez már a második kapcsolatom előtte volt egy 1 évig tartó. Na igen, ott valóban naiv voltam.


Szerzett egy normális állást azóta sem iszik, és tényleg teljesen rendes és normális. Ezért is mertem vele összejönni.


Mindezeken felül, a csillagokat is lehozná nekem az égről. Nagyon szeret ezt érzem, meg mások is ezt mondják, az egész családja ismerősei stb. de közben mégsem tudom mire vélni ezeket a dolgokat.

2013. júl. 8. 11:14
 4/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat.

Viszont... abban az egyben biztos vagyok hogy nem csalt meg. Hát ezt csak onnan tudom, hogy 24 órában dolgozik ugyanazon a munkahelyen ahol apukám is. És mindig együtt mennek. Minden másnap itthon van, olyankor meg itt van nálunk, vagy én vagyok ő nála. Szóval ezért tudom.


De nem ítéllek el egyikőtöket sem az ilyen válaszért :) Nyomtam zöld kezet!

2013. júl. 8. 11:17
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

akkor viszont szerintem kérdezz rá, hogy miért írogat, de készülj fel, hogy vagy téged vagy a húgát nagyon leszid majd, mert azért mégis a személyes üzeneteit olvastátok, beszéltétek meg.

mindenképp beszélj vele erről :)

2013. júl. 8. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Tudod drága az a legjobb ha szakítasz vele és hagod had élje a világát mert sosem tudnád kielégíteni a vadászösztönét. Sokan szoktak úgy idefirkantani hogy semmi tapasztalat nincsen a háttérben, ezért én megosztom veled a saját tapasztalataimat: tudod az ilyen férfiakat kb 30-35 éves korukig 100% hogy hajtani fogja a vére, mert sajnos ők ilyenek. Nem fog lemondani az életről miattad, lehet akármennyire tökéletes. Az én mostani párom egész életében a legjobb csajokat húzogatta, egyszerre több barátnője is volt de mindegyik tudta hogy ott vannak a többiek, nem érdekelte őket, mert a páromnak olyan kisugárzása van hogy leszakadnak a női bugyik márha csak rájuknéz.

Csakhogy a párom 45 éves, ergo már kiélte magát annyira hogy végül meg tudjon állapodni egy normális lány mellett. 2 éve vagyunk a boldogabbnál is boldogabbak, és tudod biztos vagyok benne hogy ha korábban találkozunk még mielőtt kiélte volna magát hiába vagyunk most szerelmesek, akkor semmi esélyem nem lett volna. A férfiak főleg az ilyenek nos.... Ilyenek. Ezen sajnos nem tudsz változtatni, inkább boldogabb leszel hidd el hogy ha olyan párt keresel magadnak aki esetleg már kiélte magát ilyen téren. Sajnos nem tudom azt mondani hogy keress a korosztályodban ilyet, mert biztos vagyok benne hogy nem fogsz találni. Tudod ha fiatal a barátod akkor is mindenképpen hajtani fogja a vére és előbb utóbb szakítotok mert ez az élet rendje. A sok elrontott után talán találsz egy olyant is akivel összekötheted az életedet, de ilyen fiatalon azt kell mondjam maximum akkor találsz biztos párt aki szeret és akit szerethetsz, ha nem a korosztályodban keresel. Remélem segítettem. Sok sikert!

2013. júl. 8. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Csak attól félek, hogy összeveszik nagyon a húgával, és ezt sem akarom valamint azt sem, hogy azt higgye kémkedek utána/ennyire nem bízom benne, igazából nem az én ötletem volt de hát biztos nem mondnám neki, mivel nem akarom a barátnőmet bajba sodorni még jobban... Szóval ezért nem szeretném csak úgy megbeszélni vele a dolgokat.
2013. júl. 8. 11:24
 8/19 A kérdező kommentje:

#6-s tudod teljesen egyetértek veled. Valószínűleg nem szakítok vele, inkább megpróbálom ezt az egészet valahogyan megbeszélni vele, aztán majd döntök. Amúgy ezért is kerestem idősebb srácot... kerestem azért ez túlzás mert vele is véletlenszerűen jöttem össze.. mind1 ez nem ide tartozik.

Akivel előtte együtt voltam az fűvel fával megcsalt, majd amikor nem tudott megfektetni kidobott egy ritka ronda módon. Ezzel szemben a mostani barátom meg türelmesen várt 5 hónapot, persze alatta volt petting, de mindig csak annyi volt amennyit én engedtem. Nem siettetett.


Persze abban meg teljesen igazad van, hogy ez a vérében marad. Ez teljesen normális. De attól tartok ha most ennek vége lenne, valószínűleg megint tönkre mennék teljesen.


De tényleg nagyon szépen köszönöm a válaszodat! :)

2013. júl. 8. 11:32
 9/19 anonim ***** válasza:
6os vagyok. Figyelj drága. Nem kell kapcsolatfüggőnek lenned mert bőőven ráérsz még az ilyenekkel. Meg hiába is kezdenél bárkivel, ezek a mai srácok.... 20 éves vagyok, hidd el tudom mit élsz át és azt is tudom hogy jobban tönkre fogsz menni egy rossz kapcsolatban vagy egy olyanban amiben már csak megszokásból vagy vele mert egyszerűen nem tudod miért de nem mered otthagyni... 3 éves kapcsolatom végződött így. Sokkal rosszabb mintha szakítasz, sirsz egy hetet és tovább lépsz. Tudom hogy nem fogod megfogadni amit mondok, de hidd el eszedbe jut majd amikor 1 max 1,5 év múlva szakítasz a mostanival.
2013. júl. 8. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
naiv rövid i :)
2013. júl. 8. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!