Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért van az, hogy a rendesek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a rendesek járnak a legrosszabbul?

Figyelt kérdés

Meg tudja nekem valaki mondani minden indulat, lenézés és személyeskedés nélkül, miért van az, hogy akiket ismerek rendes, kedves, helyes, okos nők azok mindig szemeteket fognak ki akik csak kihasználják őket, közben azok a nők kiteszik a lelküket is? És ugyanez igaz fordítva is, ismerek olyan srácokat akik jól is néznek ki, kedvesek, rendesek, jószívűek de valahogy szinte mindig hülye hisztérikákat fognak ki akik szintén kihasználják őket. Az ilyen nők érdemelnének meg a szemét pasikat hogy elbánjanak velük, de képzelem hogy bútor és edény dobálózás lenne belőle. :-D

Nem azt mondom hogy ez az általános vagy mindig így van, sőt azt gondoltam eddig hogy főleg nők járnak így hogy szemét pasik átvágják, megcsalják és hülyére veszik őket, de nemrég volt alkalmam pasiban találkozni ilyennel akit valahogy mindig szemét, aljas, hazug hiszti palánták találnak meg, és bár nem értek egyet a nőveréssel de némelyik libuska nálam is annyira ki tudja verni a biztit hogy olyankor úgy érzem megérdemelne egy pofont.

Szóval miért van ez?



2013. júl. 24. 19:19
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
39%
Itt az a baj, hogy hiába mondják neki, hogy hagyja ott, nem vált, akkor most mégis ki a hibás? ki mondta azt, hogy vele is kell maradni? De most őszintén. Lejártam én is a számat egy hete egy csajnak, és inkább nem beszél most velem, mert fel mertem nyitni a szemét. Akkor most ki a hibás? Én? Bocsika.....
2013. júl. 24. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
25%
van benne vmi.
2013. júl. 24. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
22%

Szerintem ezt fordítva is lehet nézni :)

Pont azok,akik rosszul járnak és többször ráfaragnak,azok lesznek/voltak is rendesek.,mert átérzik,hogy milyen érzés azon az oldalon állni.

2013. júl. 24. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Ó hát 1-eske nagyon nem értetted amit kérdeztem vagy nem olvastad el rendesen. Nem arról van szó hogy valakiről tudod szemét és megmondod annak akivel jár hogy az és nem hallgat rád. Aki meg szerelmes annak hiába mondhatod, ha meg nem hallgat rá az ő baja, nem muszáj szájt tépni.

A másik, arról kérdeztem miért van az hogy mindig a rendes emberek szívják meg a legjobban párkapcsolat szempontjából?

2013. júl. 24. 19:27
 5/16 A kérdező kommentje:
Nos hát 3-aska, ezt sem lehet általánosítani, mert van akit se nem jó se nem rossz dolog nem ért. Teszem azt elkényeztetett gazdag arany ifjú vagy pénzes maca hatalmas arccal azt hiszi bármit megtehet, bármit megkaphat. Olyat is ismerek pasit éppenséggel nem volt gazdag de sokra vitte, mindig voltak jó női mégis érzéketlen, szemét és felületes. Ja és egyik nőismerősöm akinek nem volt testvére de a szülei szintén elkényeztették, megkapott mindent azt hiszi mindennek úgy kell lennie ahogy ő akarja, sokat képzel magáról, azt hiszi szeretik közben mindenki utálja de nem mondják meg neki nehogy velük is üvöltsön.
2013. júl. 24. 19:31
 6/16 anonim ***** válasza:
48%
Hiszek abban, hogy az életben mindenki visszakap mindent, amit másokért/ellen tett. Ezek a huhde rendes emberek, valamikor régen valakivel csúnyán elbántak, ezért kapják ezt most vissza a sorstól/élettől/istentől/buddhától/jahvétól (ki-ki azt húzza alá, amelyiket jólesik). Vagy csak meg kell szenvedniük, hogy később jó legyen.
2013. júl. 24. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Ez azért nem teljesen igaz, bár így lenne ..... Vannak rendesek akik mindig is rendesek voltak de később szemetek lettek mert annyira elegük lett hogy mindenki átgázol rajtuk, és vannak szemetek akik mindig is gátlástalan, aljas önző trógerek voltak, elkövették a gazságaikat és sose bűnhődtek meg érte, mai napig élik világukat.

Mindenre ismerek példát, legutolsóra is.

Ebben a jó elnyeri jutalmát a rossz büntetését dologban nem hiszek, ilyen csak a mesékben legfeljebb filmekben van.

2013. júl. 24. 19:52
 8/16 anonim ***** válasza:
0%
pedig a Karma mindenkit utólér!
2013. júl. 24. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
74%

A jók mindig megszívják, kérdező! Ez a nagy büdös helyzet. Csak a mesében van olyan, h a végén győz a jó. Én legalább is így tapasztaltam.


F

2013. júl. 24. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Ez csak álomkép, pl. a II. világháborús bűnösök leélték életüket Dél-Amerikában és életük végéig meg voltak győződve arról hogy helyes volt amit tettek, hogy csak egy példát említsek.
2013. júl. 24. 19:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!