Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Múltkor kérdezte tőlem egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Múltkor kérdezte tőlem egy tizen éves csaj hogy az idősebb pasik miért nem akarnak velük járni pedig ők rendesek?

Figyelt kérdés
2011. nov. 7. 14:49
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
úristen...
2011. nov. 7. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Én csak egy valamit tudok az a baj velük hogy ők még mindenkibe bele esnek,ha nincs ez jön a másik abba meg így tovább
2011. nov. 7. 14:50
 3/14 anonim ***** válasza:
Mert bármennyire is érettnek hiszik magukat, kurv*ra nem azok.
2011. nov. 7. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Gergo_30F ***** válasza:

nem tudom...kérdezte?

ha igen, akkor igen, ha nem, nem.

2011. nov. 7. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Hát az biztos,csak hiszik
2011. nov. 7. 14:55
 6/14 anonim ***** válasza:
84%

Hmm...attól lennének rendesek, hogy minden héten atomrészegek, és simán szó nélkül lesz.pják a pasikat? Persze vannak kivételek.

Amúgy meg ha egy kicsit normálisabban viselkednének, és nem akarnának úgy kinézni,mint a felnőttek akkor talán lenne is esélyük. Párom 9 évvel idősebb nálam, mégis teljesen jól megvagyunk. Hogy miért mert nem követem túlzottan a divatot, azt veszek fel amihez épp kedvem van, és nem érdekel ha valaki azt mondja, hogy de hát ez nem divat. Kit érdekel, ne a ruhámért szeressen a párom, hanem azért aki vagyok. És ezzel ő is így van.

19L

2011. nov. 7. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
70%

Mert a mai tízen évesek kb 90%-a ótvar ribancként öltözködik és viselkedik. Egyfolytában isznak, cigiznek, káromkodnak, kicikizik azt, aki 17 évesen még szűz, az a legnagyobb király, akinek a legtöbb ribanckodó fotója van fent az interneten.

Na most az ilyeneket mégis ki a faszom veszi komolyan és kinek kellenének egy kapcsolatra?

2011. nov. 7. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
49%

19 éves lány, nehogy már attól legyél érett, hogy nem öltözöl divatosan...könyörgöm...én mindig divatosan öltöztem, de nem ribancosan, mindig ki lehet választani azt az adott divatból, ami szép és ízléses...az idősebb férfiak sem az őskori öltözködésű nőkre buknak.


A kérdezőnek azt válaszolom, hogy az idősebb férfiak még a huszonéves nőkre sem tudnak potenciális partnerként tekinteni. Lehetsz egy komoly gondolkozású tizenéves, nem ez a lényeg - én is az voltam, de most, huszonéveim végén látom, hogy nem ez számít, akármilyen komoly is vagy, egyszerűen nincs még annyi élettapasztalatod. De ezt most úgysem érted még, később fogod meglátni :)

2011. nov. 7. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Figyelj én 28 éves vagyok úgyhogy ezt is tudom az életapasztalat dolgot nyugi.


Csak pl a múltkor beszélgettem egy 17 éves lánnyal aki mesélte hogy soha többet nem lessz kapcsolata mert elege van hogy mindíg pórul jár,mert a 25 éves barátja megcsalta,aztán később látom a facebook on hogy kapcsolatban kérdem mi,mondja össze jött a másik volt pasijával,elmagyaráztam neki a dolgokat,2 nap múlva szingli lett,na mondom mi van,azt mondja mondana valamit de nem mer,mondom mond,hát én jövök be neki és nem próbálhatnánk meg,megint csak elmagyaráztam a dolgokat hogy nagy a korkülömbség meg minden,most meg 2 nap múlva újságolja boldog mert valakivel randizik akár hogy is számolom ez rövid időn belül 4 ember még ők maguk sem tudják mit akarnak,de annó ezt kérdezte hogy az idősebb pasik miért nem foglalkoznak a komoly fiatalabb lányokkal,na tessék a leírásban a válasz.

2011. nov. 7. 16:19
 10/14 anonim ***** válasza:
Mert félnek a megbélyegzéstől és meg akarnak felelni a társadalmi elvárásoknak, tisztelet a kivételnek!
2011. nov. 7. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!