Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Normális az hogy ezért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális az hogy ezért nem akarok átmenni másik szobába? Tovább lent

Figyelt kérdés
szóval úgy néz ki hogy átkéne költöznöm egy másik szobába, mert ez másnak lessz kiakalítva, de nekem itt vannak a volt barátommal(akit még szeretek:/) csomó emlékem.. lehet hülyén hangzik.. szóval itt veszítettem el vele, emlékszem minden mozdulatára, mindenre, és szeretek ezekre gondolni amikor magányos vagyok.. hogy milyen jó volt akkor vele..és milyen lenne ha még együtt lennénk.. és úgy érzem ha átmegyek másik szobába ezek elvesznek .. tudom h elkéne felejtenem,próbálom is, és már nem mutatom hogy szeretem.. csak ott bent érzem legbelüll, amikor egyedül vagyok..úgy fáj.. mindig eszembe jut.. normális hogy ennyire kötődök ezért egy helyhez? hogy tudnék tovább lépni? vagy inkább harcoljam ki hogy itt maradhassak?

2013. júl. 26. 21:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha már vége, akkor inkább költözz át.
2013. júl. 26. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Azt hiszem, nálad inkább az a probléma, hogy még mindig szereted a srácot. Az emlékeidet bárhol és bármikor elő tudod hívni (jó, ez így nyilván sarkított megfogalmazás), neked inkább azzal van gondod, hogy nem tudod őt elfelejteni. Előbb talán ezt kellene lerendezned magadban.
2013. júl. 26. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is inkább menyj, mert nem sirhatsz utana az idők végezetéig. Előbb utóbb lesz másik fiúd és mikor vele fexel ugyan azon a helyen akkor ki is fog az eszedbe jutni... na érted. Szerintem...

Kézcsók

2013. júl. 26. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
A változás jó, úgy mond az visz előre. Bár mint minden ez is felfogás/hozzáállás kérdése, fogd fel pozitívan inkább, h új hely, új emlékek, előre nézz ne hátra/visszafelé. Tanuld meg elengedni a dolgokat később könnyebb lesz, ha úgy hozza az élet.
2013. júl. 26. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!