Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek gáz, ha valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gáz, ha valaki mondjuk 1-2 évig szingli, és ilyen 1-2 hónapos kapcsolatai voltak? L/24 Infók lentebb.

Figyelt kérdés
Csak mert itt a fórumon is párszor megkaptam, hogy jaaaj, ez az én hibám ha nem tudok komoly kapcsolatot fent tartani, stb. Könnyen beszél az szerintem, akit sose csalt meg a párja... Én már volt h. sokszor pofára estem, a fiúk inkább barátilag állnak hozzám. Nem vagyok csúnya,(fekete félhosszú haj, néha szemüveg v k.lencse, 50 kiló, 166 cm.) bunkó sem, azt mondják hogy el lehet velem beszélgetni, de nem sokat járok el bulizni, a netes társkeresést próbáltam, de vagy azok irkáltak akik tőlem 300 km-re laknak, vagy az elvált , 40 éves családapák. Több kapcsolatom volt már, de mind 1-2 hónapig tartott, vagy ők hagytak el, vagy megcsaltak,(egy olyan lánnyal aki vagy a "klónom" volt, vagy totál ellentéte az én személyiségemnek, külsőmnek.) pedig én teljesen normálisan álltam hozzájuk. Miért pont azt kell hibáztatni, aki már évek óta szingli?

2013. júl. 30. 15:44
 1/9 anonim ***** válasza:

Számít mit mondanak mások? Na látod.

Mondjuk most biztos beveti magát jó pár önjelölt nőcsábász, jó válogatást:D

2013. júl. 30. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szia! :)

Átérzem a helyzetedet, ugyanebben a cipőben jártam, habár nekem volt egy féléves kapcsolatom is, és a szingliség meg azzal volt magyarázható, hogy nagyon szerelmes voltam, mint most is, csak most már nem tud érdekelni a dolog. Szerintem egyáltalán nem gáz, mindenesetre ha szeretnél beszélgetni erről, beszélgethetünk privátban. :)

19/F

2013. júl. 30. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Én is évek óta egyedül vagyok, de nekem nem pár hónapos kapcsolataim vannak, ha van.

Szerintem a te hibád, hogy megbízhatatlan pasikat választasz.

Nekem azért nincs, mert egyszerűen nem megyek sehova, úgy meg nehezen lenne...

2013. júl. 30. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Hát nem hinném.. Szerintem az h az elején másnak mutatja magát mint amilyen valójában.... Mondjuk aztán gyorsan rájöttem, és leépítettem őket, én se nagyon járok semerre sem, neten meg 1 a 100hoz az esélye annak, hogy találjak egy normális, korombeli, környékemen lakó srácot.
2013. júl. 30. 15:56
 5/9 anonim ***** válasza:
Ja mellékesen, hova valósi vagy?
2013. júl. 30. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Hova valósi vagy? A leírtak alapján szívesen megismernélek :)

22F

2013. júl. 30. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Szeged
2013. júl. 30. 16:25
 8/9 anonim ***** válasza:
dehogy is ez normális drágám
2013. aug. 2. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Fogalmam sincs már hogy mi a jó... :D
2013. aug. 2. 14:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!