Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátom azért szerencsésebb a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátom azért szerencsésebb a kapcsolatokban, mert csúnya és amelyik lány beleszeret az a belsőt nézi inkább és emiatt vannak komolyabb hosszabb kapcsolatai?

Figyelt kérdés
2013. júl. 14. 16:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Hmm, ez erdekes felteves. Csunya vagyok, ismerkedni valaki?:D
2013. júl. 14. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Minden lány nézi a belsőt is, így ez megbukott. De valószínűleg annyira értékes ember, hogy szívesen vannak vele. Egyébként meg a szépség relatív,lehet, hogy a lányok számára jó pasi.
2013. júl. 14. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ezt mindig bírom ha valaki valakit lecsúnyáz, én azt gondolom ha valakire azért mondják hogy csúnya mert nem törődik magával elhanygolt, az ok, de ha olyan tulajdonsága miatt amit örökölt amin nem tud változtatni szerintem ez érzelmi sivárság. Persze van aki egy másik pasinak csajnak nem tetszik de ettől még nem csúnya. Nem mondanám hogy külsőre extra lennék pasi ként de akinek lánynak csak a külső fontos, hát vele tartósan úgy sem jönnék ki jól, ráadásul az nem szépség csúnyaság kérdése hogy normális vagyok vele és nem alázom le mások előtt vagy ha rossz napja van megvígasztalom.
2013. júl. 14. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Tudjuk a külső megfog a belső megtart, én nem tagadom egy helyes sràcra inkább felfigyelek, szívesebben veszem a közeledésèt, de ha a személye nem összeegyeztethető az enyèmmel, akkor nem bonyolódnék vele kapcsolatba. 20l
2013. júl. 14. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!