Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A barátnőmet el szeretném...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőmet el szeretném vinni egy kilátóba és szerelmet vallani neki. Ti mit javasoltok mit hogy csináljak?

Figyelt kérdés
Esetleg mielőtt felmegyünk pár gyertya virágszirmot helyezgessek el?

2013. júl. 31. 07:53
 1/7 anonim ***** válasza:
71%

Én annak örülnék ha felvinnél, és szimplán megkérnéd a kezem, ehhez nem kellene nekem semmi extra.

Esetleg utána egy üveg bor vagy pezsgő.

2013. júl. 31. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
62%
ki mondta, hogy meg akarja kérni a kezét? első figyelj már oda. :) amúgy kérdező arra figyelj, hogy nehogy valami kigyulladjon a gyertyázásban, sose hagyd ott őrizetlenül. nem vagyok tűzoltó nyugi. csak a nagy romatnikázásban nyilvános helyen az a baj, hogy mások is járhatnak arra.
2013. júl. 31. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
19 vagyok a barátnőm 18, úgyhogy még az eljegyzés messze van :)
2013. júl. 31. 08:03
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha már a barátnőd, akkor elég hülyén jönne ki ha szerelmet vallalnál. :D Főleg ilyen gyertyák meg szirmok között. Nekem még egy eljegyzéshez is nyálas lenne.
2013. júl. 31. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha már a barátnőd, akkor nyilván tudja hogy szeretitek egymást nem? xd
2013. júl. 31. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Pendulum92 ***** válasza:
Szerintem csak vidd fel és szimplán mondd neki. Kivéve ha direkt szereti a nedves részeket :D
2013. júl. 31. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ne vidd fel, menjen a saját lábán. A többi része oké. Gyertya és társai szerintem feleslegesek, az inkább legyen a kilátós nap végén a hálószobában.
2013. júl. 31. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!