Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti hogy oldjátok meg a találko...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogy oldjátok meg a találkozást suli időben?

Figyelt kérdés
A barátom és én most lettünk középiskolások,Őt egy erős szakközépiskolába,engem pedig a város egyik legerősebb gimnáziumába vettek fel. Nem lakik messze,de nagyon sokat kell majd tanulnunk. Nagyon kevésnek tűnik az ,hogy pl csak hétvégén találkozzak vele. :/

2013. júl. 31. 12:24
 1/9 anonim ***** válasza:
93%
Tanulni persze. :D Középsuliba nem kell tanulni semmit, ha figyelsz órán. Na egyetemen, ott már kell tanulni, de ott se mindig :D
2013. júl. 31. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Délután.
2013. júl. 31. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Egyetemen is csak vizsgaidőszakban kell tanulni :D


Este a barátok közt helyett pl találkozhattok.

2013. júl. 31. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Hogy oldjuk meg? Egy suliba járunk :)^^;)
2013. júl. 31. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Emberek ***** válasza:

Off: azért az nem úgy van, hogy nem kell tanulni a középsuliban, ha figyelsz órán.. én az egyik legerősebb budapesti gimnáziumba vettek fel, és igenis kell tanulni, és nem a gépet verni naphosszat, meg elb...ni az idődet.


On: hétköznap délutánonként, és hétvégén tudjuk megoldani, ha úgy adódik

2013. júl. 31. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Azért ott se úgy van, hogy hazaéréstől lefekvésig csak tanul az ember. Ne röhögtess, én már végigcsináltam sikeresen 4 évet az egyik vidéki nagyváros egyik legerősebb gimijében. :) Szóval nyugi.
2013. júl. 31. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

"én az egyik legerősebb budapesti gimnáziumba vettek fel"

Nyelvtanból nem volt felvételi? :D

Én is erős gimibe jártam, mégse tanultam reggeltől estig. (Mondjuk nem is voltak jó jegyeim :D)

2013. júl. 31. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Emberek ***** válasza:

"Nyelvtanból nem volt felvételi?"

én kérek bocsánatot, hogy a szótár nem tud minden szót ragokkal együtt...

2013. júl. 31. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én kérek elnézést, hogy neked szótár kell a gépeléshez...
2013. júl. 31. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!