Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha olyan emberbe szerettem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha olyan emberbe szerettem bele, aki kapcsolatban van, akkor az egyetlen dolog, amit tehetek, hogy kerülöm vele a találkozást, ugye?

Figyelt kérdés
2013. jún. 1. 14:24
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
57%
Nem, annyit megtehetsz hogy elmondod neki amit érzel és egyúttal azt is, hogy továbbra nem fogod keresni, ha kapcsolatban van. Ezzel a kezébe adod a döntést. Aztán lépj le míg kapcsolatban van, igen.
2013. jún. 1. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
pontosan, kivárod még vége lesz,vagy tovább lépsz. De szerintem semmiképpen se nyomulj vagy mond el neki, valószínű mindent csak összezavarnál. És hátha csak egy fellángolás. Kitartás minden esetre!
2013. jún. 1. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

2! igaza van

hiszen le sem írtad a körülményeket, ez beleszerettél? hol, hogyan, mindig beszélgettek, van köztetek valami? ha semmi ilyen nincs, akkor ne beszélj, hanem hagyjad, ne szólj, ezek szerint igazából nem is ismered, N

2013. jún. 1. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Elég jóban vagyunk amúgy. Mindennap beszélünk.
2013. jún. 1. 14:34
 5/15 anonim ***** válasza:

2-es vagyok!


Szerintem akkor ezt a minden napi beszélgetést próbáld meg jó alaposan lecsökkenteni.. Ő amúgy mióta van kapcsolatban? Mert ha már egy évek óta komoly kapcsolatban élő emberről van szó akkor eszedbe se jusson hogy elő állsz neki vele..Mióta érzed úgy hogy szereted?

2013. jún. 1. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Komoly kapcsolat, fel sem merült bennem, hogy megpróbáljam megzavarni. Az érzés részemről viszonylag új, de eléggé biztos vagyok benne, sajnos.

Valamit pedig kell neki mondanom neki, hogy miért nem fogunk többet beszélni...

2013. jún. 1. 14:43
 7/15 anonim ***** válasza:
Ő komoly kapcsolatban van-e arra voltam kíváncsi. :) Nem mondasz semmit,csak szép lassan de biztosan hanyagolni kezded, nem Te kezdeményezed a beszélgetést, ha beszéltek is a lehető legrövidebbre fogod.. " dolgom van bocsi" vagy ilyesmi, légy kreatív. Fiú vagy vagy lány?
2013. jún. 1. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Arra írtam. Biztos, hogy feltűnne neki, mert tényleg elég jóban vagyunk... Lehet, hogy megmondom neki őszintén, persze nem így, hogy "szeretlek, válassz a pasid és köztem!", hanem csak finoman, tehát hogy nem biztos, hogy barátok tudunk maradni, így inkább kerüljük egymást, stb...

Szerintem értékelné az őszinteséget, és nem hinném, hogy bármilyen hatással lenne a kapcsolatukra.

2013. jún. 1. 14:59
 9/15 anonim ***** válasza:
Ha így eldöntötted akkor felesleges a mi tanácsunkat kikérned.. annyit mondok akkor tégy amit jónak látsz,bár éna helyedben csöndben maradnék.
2013. jún. 1. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Én feltárnám neki az érzéseimet, gyakorlatilag nincs veszítenivalód, ha belegondolsz.
2013. jún. 1. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!