Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek működhet távkapcso...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek működhet távkapcsolatban?

Figyelt kérdés

A barátommal már vagy 8 hónapja vagyunk együtt, gond az hogy csak hetente tudunk találkozni az elmúlt kb. 2 vagy 3 hétben, azelőtt igyekeztünk többet. Én pesti vagyok ő vidéki, rég nem volt munkája nehezen de talált, sokat melózik így nem tudunk annyit talizni. :( Hét közben sajnos nem tudunk naponta beszélni mert este olyan fáradt hogy nem tud netközelben lenni és nem is nagyon engedik neki otthon. Mielőtt eljön előtte való nap beszélünk írásban vagy skype-on vagy telefonon, mikor jön általában nálam marad egy vagy két éjszakára.

Tartok tőle nem fog ez működni, hiányzik is nekem. :(

Ha még nem lenne elég, telóban, skype-on és levélben olyan távolságtartó, semmit nem érzek abból hogy én is hiányoznék neki, olyan mintha egy haverral vagy ismerőssel beszélgetnék. Élőben más mert olyankor ölel, puszilgat, csókol .....

Nem is értem, szeret vagy csak mondja és megjátssza élőben?

Nekem rosszul esik a közömbösség, olyankor azt hiszem nem szeret, viszont mikor találkozunk igenis érzem és nincsenek aggályaim csak mikor nincs velem.

Én 23 vagyok barátom 25 múlt.



2013. aug. 1. 17:08
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én nem utaznék minden héten egy olyan lány miatt, akit nem szeretek. Még városon belül sem szívesen, de hogy napokig olyannal legyek, az teljesen kizárt. Jelezd neki, hogy szeretnéd ha többet foglalkozna veled, úgy gondolom, hogy fontos vagy neki, és igyekezni fog. De mindenképp beszéljetek erről.
2013. aug. 1. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Valamennyire megnyugtat amit írsz. Azelőtt többet tudtunk írni egymásnak vagy beszélni skype-on, egy időben volt hogy én is mentem hozzá és ő is hozzám. De családtagjai kitalálták hogy biztos miattam nem talál vagy nem igyekszik eléggé hogy találjon munkát ami nem igaz ő nagyon sok helyet megpróbált, szóval nem engedték egy ideje hogy menjek hozzájuk. Mióta van munkája rászálltak hogy így úgy a munka velem ne foglalkozzon annyira és ne netezzen beszéljen velem annyit.
2013. aug. 1. 17:41
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Én szintén távkapcsolatban vagyok a barátnőmmel(nos, én szintén lány lennék), és tanév közben (gimnázium) hetente, kéthetente tudunk találkozni, ilyenkor esetleges ottalvással. De a lényeg, hogy mikor levelezünk, skypeolunk ilyesmi, én is valahogy... távolságtartóbb vagyok. Nem tudom megmagyarázni, hogy miért, lehet mert mikor ott érzem magam mellett, ahogy megölel, bármikor megpuszilgathatom, csókolhatom akkor sokkal közelebbinek érzem. Mintha én olyankor tudnám leginkább kifejezni az érzelmeimet iránta, mikor tapinthatóan itt van.


Lehet a barátodnál is így van, hogy ő interneten nem igazán tud mit kezdeni a helyzettel, nem tudja hogyan kéne mutatnia több vagy egy sima havernál, ismerősnél akivel jól lehet beszélgetni. :)

2013. aug. 1. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
38%
A TÁVKAPCSOLAT SOHA DE SOHA NEM MÜKÖDIK!!!!VALAKI FÉLRE LÉP MINDIG
2013. aug. 2. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Párom is távolságtartóbb, amikor nem vagyunk egymás mellett és csak neten keresztül tudunk beszélni. Egyfelől érthető is. A kezdet mindig nehéz, szerintem ne add fel. Nekünk is nagyon rossz volt az első év, folyton sírtam, hogy nincs velem, hiányzik... pedig akkor még hétvégente tudtunk találkozni. A 3. évre már nagyon belejöttünk, egy hónapot is kibírunk egymás nélkül. Ez még erősebbé tette a kapcsolatunkat, most már rengetegszer beszél az esküvőről, házasságról...

N

2013. aug. 2. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem élőben jobban szereti mutatni mit érez, mert túl méllyen átéli az érzéseket, ezért virtuálisan felvesz egy közömbösséget tükröző álarcot. Tarts ki mellette!
2016. aug. 23. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!