Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Működhet-e egy távkapcsolat,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Működhet-e egy távkapcsolat, ha kb.100km választ el minket? Részletek lent.

Figyelt kérdés

Szóval az a lényeg, hogy adott egy 19/L aki Kecskeméten lakik az édesanyjánál és egy 22/F aki Békéscsabán... a távolság kb. 100km és buszok járnak rendesen. Én volnék a férfi, van lakásom, munkám és busszal tudnék járni hozzá gyakran, ha nem lennék vele pedig webcam, vagy telefonról írkálás...


A lányt kb. 2 hónapja ismertem meg és nagyon odalettünk egymásért érzem, ez most más mint a többi kapcsolatom ami valaha volt, rengeteg dologban passzolunk es tudom jól, hogy ő is szerelmes belém, de nagyon. Voltam 1 napja nála nagyon jól éreztük magunkat, csókolóztunk, ilyenek... azt mondta nagyon szeret, rengeteg puszit kaptam, én is nagyon szeretem őt... de nem aludtam nála csak 6 órát voltunk együtt amúgy meg itthon egész nap beszélünk ha felkeltünk tulajdonképpen és én itthon vagyok ez már eddig is így volt. Ő azt mondja most nekem, hogy nem akar velem járni... nagyon fél a távolságtól, nem volt még távkapcsolata, pedig neki nem is kéne járnia hozzám, én mennék mindig még ennyi gondja se legyen az életemnek! Nagyon szeretjük egymást ez biztos! Sokat csalódott már más férfiakban és szeretném boldoggá tenni, hogy boldog legyen velem...


Szerintetek működhetne? Mert én nagyon reménykedem benne, csak egy esélyt adhatna Ő is ennek az egésznek, hogy megmutathassam neki mennyire jó is tud ez lenni! Soha nem voltam még ilyen szerelmes...


Tehát a kérdés mégegyszer: működhetne ez a távkapcsolat?



2013. júl. 27. 01:08
 1/9 anonim ***** válasza:
33%
Ha hetente min 4-5x eltudsz menni hozzá, akkor működhet.
2013. júl. 27. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
49%
Szerintem igen, kérj egy esélyt :)
2013. júl. 27. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
100km... az nem vészes, simán megoldható.
2013. júl. 27. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
miért ne működne,nem egy BP-Sidney távolság.
2013. júl. 27. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem az összes távkapcsolat halálra van ítélve
2013. júl. 27. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem az összes távkapcsolat halálra van ítélve:(
2013. júl. 27. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Persze, hogy működhet, 100 km nem sok.

Egyébként én még jobban is szeretem a távkapcsolatot, mert egyrészt több szabadságunk van, másrészt jobban tudjuk értékelni az együtt töltött időt.

2013. júl. 27. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat... nagyon jól esnek, én is így érzem... jövőhéten is megyek hozzá de még nagyon jólesne a bíztatás!
2013. júl. 27. 23:43
 9/9 anonim ***** válasza:

Lassan 1 éve távkapcsolatban tolom! :)

Nálunk nem 100 km-ről van szó, nemis 1000-ről, hanem rögtön 2000-ről.

Nem 1 leányálom, de még mindig itt vagyunk. :)

2013. júl. 31. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!