Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szeretem, mégis eltaszítom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretem, mégis eltaszítom magamtól. Lehet hogy most végleg?

Figyelt kérdés

Néhány hónapja megromlott a kapcsolatom a barátnőmmel.

Első ízben miattam. Csak magamat okolhatom, hiszen elég sok mindent túlreagálok, és hirtelen olyanokat vágok a fejéhez amit nem kéne. Aztán persze mikor már megbántottam, bánom az egészet.

Nehéz kiengesztelni őt. Tegnap mikor megint összekaptunk, az így is labilis lábakon álló kapcsolatomat szerintem talán teljesen tönkretettem. Este már a telefont sem vette fel, noha eddig ilyet sosem csinált 1 év alatt.

Írtam neki smst, hogy túlreagáltam, ne haragudjon, de hiányzik nagyon, és ezért szeretném több ideig látni.

2 héttel ezelőtt ettől még komolyabban összevesztünk. Témákat tekintve legalábbis, de akkor telefont felvette, noha hallottam hangján hogy totál semleges.


Több időt szeretnék vele tölteni, ő viszont a rossz kapcsolatunk miatt megelégszik másfél-két nappal is hetente.


Mindketten rendkívül büszke emberek vagyunk. Ám én mégis mostanába engedtem a sajátomból, és úgymond csak csaknem szánalmassá váltam.


Gyenge, érzelmes ember vagyok. Éppen ezért nem akartam soha többé szerelmes lenni. Erre most ugyanott tartok mint 2 évvel ezelőtt.

5 percenkét elfogja a gyomrom a görcs, s könnyek fakadnak szememből, hogy hogy lehettem ekkora barom, hogy megint saját magam miatt veszítem el azt akit szerettem, és aki viszont szeretett. Mindenről ő jut az eszembe. Egy hangról, egy ízről, egy ételről, egy ócska tv reklámról.


Fogalmam sincs mit tegyek. Nem használ már szerintem bármit is írok neki. Ő olyan lány, hogy magában eldönti. És amíg nem döntött tulajdonképpen mindegy milyen smst, vagy telefonhívást kap tőlem.


Töprengek sokszor, hogy lehet a sors keze van ebben. Hiszen ha nem lenne Ő nekem, tudnék a munkámra koncentrálni, és szerezhetnék egy kis megtakarítást.

Mert most részben miatta is vagyok itthon, és próbálom építeni a kapcsolatomat.


Irónikus, hogy az előző párommal is azon szakasz után romlott meg végleg a kapcsolatunk, hogy szó esett arról, hogy egyszer majd gyereket akar tőlem, illetve összeköltözést mihamarabb. Most ugyanitt tartunk.


Köszönöm mindenkinek aki végigolvasta. Fogalmam sincs mit tegyek. Félek már sosem leszek az akire felnéz, hisz elvesztettem a becsületemet előtte. Félek, hogy elhagy, félek, hogy egyedül maradok.

Elmar a fájdalom, ha csókjára, ölelésére gondolok, s arra, hogy talán sosem érezhetem már többet ezt.


Fiatalok vagyunk, de most kellene megalapozni egy jövőbeni kapcsolatot, hány olyan történetet hallani hogy 19 éves koruk óta együtt, és család, minden már.


22 vagyok, és a 13. hónapot töltenénk be szombaton.

13...megkeseríti az életemet ez a szám.



2013. aug. 2. 09:17
 1/6 anonim válasza:
Ilyen ez a szerelem apáám legrosszabb, próbálj egy kicsit a munkával törődni kicsit zárd ki nem könnyű de meg kell próbálni neked is át gondolni az egészet és neki is! De ha ennyire szereted nem tudom h nem érzi át v egyáltalán tud róla h ennyire szereted szedd össze magad férfinak kell lenni ilyen helyzetbe meg kell oldani! ez csak egy vélemény de NAGYON DRUKKOLOK ÉRTETEK KOMOLYAN!!!
2013. aug. 2. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
egészbiztosan nem tudja/érzi, hogy ennyire szeretem.
2013. aug. 2. 10:14
 3/6 anonim ***** válasza:

Többször leírtad, hogy ennek már annyi, nem tudsz mit tenni. Lépj tovább!

Azt te sosem tudhatod, hogy egy kapcsolat jó-e valójában. Inkább keress szabadon, mint szenvedj egy nem működő kapcsolatban!

2013. aug. 2. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

viszont azt nem tudom hogy ő mit akar...

lépjek tovább?

mi lesz ha semmilyen lányt sem találok évekig, vagy ha lenne is valaki, nem fogom/fog majd szeretni?

2013. aug. 2. 10:35
 5/6 anonim ***** válasza:
Akkor nem találsz pár évig. Önsajnálat miatt nem szabad benne maradni a kapcsolatban.
2013. aug. 2. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Hogy ha nem tudja érzi hívd el ne addjad fel egy nőért küzdeni kell ezt én is most fogtam fel én 1éve küzdök egy lányért nagyon jó barátom és volt köztünk egy csók abba az 1évbe volt palija i és nagyon rosszul eset nekem de nem adtam fel mert NEM SZABAD SOHASE FELADNI ezt tanuld meg hívd el egy kávéra vagy egy koktélra vagy menjetek el egyet sétálni és beszéljétek meg hogy neked milyen érzéseid vannak de ne vidd túlzásba! Komolyan szedd össze magad és állj a sarkadra! És ha netán visszautasít mert ugye ott van ez a verzió is akkor azt tiszteletbe kell tartani szar napjaid lesznek de az idő mindent megold!!1 voltam
2013. aug. 3. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!